Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 11417
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Można wygrać telewizor w czasie meczu: Finepharm Carlos – Zagłębie Lubin

Poniedziałek, 7 kwietnia 2008, 16:00
Aktualizacja: 16:03
Autor: JEN
Rośnie napięcie przed meczem play off o mistrzostwo Polski pomiędzy szczypiornistkami Finepharm Carlos a Zagłębiem Lubin, który odbędzie się w środę (9 kwietnia – godz. 17) w hali sportowej przy ul. Złotniczej 12.

W obydwu drużynach trwa pełna mobilizacja. Urażona ambicja faworyzowanego Zagłębia, które przegrało u siebie w sobotę (5 kwietnia) z naszymi dziewczynami 27:29 powoduje, że rywalki chcą się za wszelką cenę zrewanżować tym samym w Jeleniej Górze i wygrać z Finepharm Carlos.

Z drugiej strony jeleniogórskie piłkarki ręczne nie dopuszczają nawet czegoś takiego do myśli. - Na pewno wygramy po raz drugi i znajdziemy się w czwórce najlepszych zespołów w kraju – twierdzą zgodnie: kierownictwo, szkoleniowcy i zawodniczki Finepharm Carlos.

Warto więc wybrać się w najbliższą środę o godz. 17. do hali przy ul. Złotniczej 12, tym bardziej że kierownictwo klubu przyszykowało niespodziankę: jeden spośród widzów stanie się posiadaczem, po losowaniu w czasie przerwy – telewizora.

Wstęp na mecz wolny.

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
47
Tak
32%
Nie, tak jak jest jest dobrze
55%
Nie mam zdania
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Uwaga przy skręcie z Wolności w Nadbrzeżną!
 
Ciekawe miejsca
Miejsce schadzek na skraju miasta – Wzgórze Radziwiłłówny w Kowarach
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Grupa Teatralna Poznań
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Blackout Paradox
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group