Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 3 listopada
Imieniny: Sylwii, Huberta, Marcina
Czytających: 16576
Zalogowanych: 126
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pyeongchangu - Korea Południowa: To ostatnie trafienie – było blisko medalu Mistrzostw Świata

Środa, 18 lutego 2009, 20:42
Aktualizacja: Niedziela, 22 lutego 2009, 11:27
Autor: Mateusz Banaszak
Pyeongchangu - Korea Południowa: To ostatnie trafienie – było blisko medalu Mistrzostw Świata
Fot. zbiór prywatny
Dobrze zaprezentowała się zawodniczka jeleniogórskich Karkonoszy – Agnieszka Grzybek, która w prestiżowych zawodach zajęła 20 miejsce. Wygrała Niemka Kati Wilhel, która zdobyła drugi złoty medal biathlonowych mistrzostw świata, które odbywają się w południowokoreańskim Pyeongchangu.

Nasza zawodniczka świetnie pobiegła, gorzej było ze strzelaniem. Agnieszka Grzybek – zawodniczka MKS Karkonosze, która wspina się na wyżyny swojej sportowej kariery, mimo trzech rund karnych udowodniła wielką klasę. Agnieszkę sklasyfikowano najwyżej spośród czterech Polek, które wystąpiły w tych zawodach. Zawodniczka Karkonoszy, jak już wcześniej udowadniała – potrafi walczyć, a gdyby jeleniogórzanka nie spudłowała w swoim ostatnim strzale na strzelnicy mogłaby pokusić się o medal.

Na czwartek w Pyeongchangu zaplanowano rywalizację sztafet mieszanych. Początek o godz. 10.00.Liczymy na dobry występ Polek z Agnieszką Grzybek w składzie.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
609
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się stanie, gdy będziesz robił 100 pompek każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
 
Aktualności
Awantura na cmentarzu
 
Inne wydarzenia
Bieg Niepodległości wraca na ulice Jeleniej Góry. Szykują się utrudnienia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group