Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 5982
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ferie z MOS–em

Piątek, 30 stycznia 2009, 13:48
Aktualizacja: 13:51
Autor: Mateusz Banaszak
Jelenia Góra: Ferie z MOS–em
Fot. MOS
Na lodowisku przy ulicy Moniuszki odbyły się zajęcia z cyklu Ferie z MOS. W pierwszej części dzieci i młodzież szkolna rywalizowała pomiędzy sobą w wyścigach na czas po wyznaczonym torze dookoła lodowisko. W drugiej części zajęć z dziećmi odbył się turniej hokeja na lodzie w którym brały udział 3 osobowe drużyny chłopców i dziewcząt.

W środę na lodowisku przy ulicy Moniuszki odbyły się zajęcia z cyklu Ferie z MOS. Dzieci i młodzież szkolna rywalizowała pomiędzy sobą w wyścigach na czas po wyznaczonym torze dookoła lodowisko. W kategorii dziewcząt najlepsza okazały się ekzeqwo Herbut Anna i Kurdnac Patrycja z czasem 12,9 sek. trzecia była Herbut Kamila z czasem 14,4 sek. w kategorii chłopców najlepszy okazał się Lis Grzegorz, który uzyskał czas 12,2 sek. , drugi był Łęcki Marcin z czasem 12,9 sek. ,a trzeci uplasował się Łęcki Kamil z czasem 13,1 sek. Zawodnicy za bardzo duże zaangażowanie i wolą walki po zakończeniu zawodów zostali nagrodzeni przez organizatorów drobnymi upominkami.

Później odbył się turniej hokeja na lodzie w którym brały udział 3 osobowe drużyny chłopców i dziewcząt. W kategorii chłopców najlepsza okazała się drużyna „Szybcy Ogrodnicy” (Łęcki Kamil, Łęcki Marcin, Lis Grzegorz), drugie miejsce zajęła drużyna „Winners” (Siechowski Mateusz, Jaworowski Szymon, Dera Jacek) ,trzeci był zespół „Płonące Czachy” (Sępiak Damian, Kosterski Mateusz, Kozłowski Łukasz, Traciak Filip) W kategorii dziewcząt udział wzięły 4 drużyny z których najlepszy okazał się zespół „”Strzały” (Zwolak Malwina, Zwolak Patrycja, Kozłowska Weronika), drugie miejsce zdobył zespół „Dziewczyny” (Ulikowska Karolina, Matuszewska Ewelina, Baszak Emilia),a trzecie były „Błyskawice” (Kurdnac Wiktoria, Herbut Kamila, Herbut Anna). Poniżej przedstawiamy wyniki i tabele zawodów :

CHŁOPCY:
Szybcy Ogrodnicy – Płonace Czachy 4:0
Płonące Czachy – Winners 2:2
Winners – Szybcu Ogrodnicy 0:2

DZIEWCZĘTA:
Półfinały:
Strzały – Błyskawice 0:0 karne. 1:0
Śnieżynki – Dziewczyny 0:1
Mecz o 3-cie miejsce
Błyskawice – Śnieżynki 1:0
Finał
Strzały – Dziewczyny 1:0

W środę tj. 29.01.2008 na lodowisku odbędzie się kolejna, ostatnia już impreza z cyklu ferii z MOS-em. Wszystkie dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy.

Międzyszkolny Ośrodek Sportu, dla wszystkich chętnych zorganizował w dniu 28.01.2009 wodne gry i zabawy na basenie przy SP 11. Wśród konkurencji znalazły się m.in skoki do wody, sztafeta pływacka, którą wygrała drużyna SMOKÓW w składzie: Łukasz Przybyła, Asia Drozd, Tymoteusz Szczęsny, Ola Niedaszkowska, Natalia Hajduk. W konkurencji sprawdzającej największą wytrzymałość pod wodą zwyciężył Dawid Kuncewicz, drugie miejsce należało do Irka Krempy a trzecia lokatę uzyskała Dagmara Guszała. Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatora za swój wysiłek i dobra zabawę słodkie upominki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
394
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
21%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
31%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group