Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 6345
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polkowice: Maja Włoszczowska zostaje

Piątek, 6 lutego 2009, 15:55
Aktualizacja: Sobota, 7 lutego 2009, 18:16
Autor: Mateusz Banaszak
Polkowice: Maja Włoszczowska zostaje
Fot. archiwum
Srebrna medalistka z Pekinu – Maja Włoszczowska zostaje w Polsce.
Kolarka górska Maja będzie przygotowywać się do igrzysk w Londynie w polskiej ekipie CCC Polkowice.

Po igrzyskach olimpijskich w Pekinie Maja Włoszczowska utraciła swojego dotychczasowego sponsora, którym była firma Halls. Kontynuacja kariery Mai Włoszczowskiej, mogła przenieść się za granicę.

"Długo, długo było cicho na temat mojej przyszłości. Jesień, mimo medalu olimpijskiego, była trudna. Było wiele niewiadomych, wiele rozmów. Dziś mogę ujawnić, że przez najbliższe cztery lata będę zawodniczką grupy CCC" - ogłosiła Włoszczowska, prezentując pomarańczową koszulkę swojego nowego zespołu.

Maja Włoszczowska miała sporo propozycji z zagranicy, ale zależało jej, aby zostać w kraju i pracować z tym samym sztabem ludzi, na czele z trenerem Andrzejem Piątkiem,pod wodzą którego osiągnęła niebywały sukces w Pekinie.

Ostatecznie popularna "pszczółka" podpisała kontrakt z ekipą CCC Polkowice , na którą czekają w tym sezonie aż 24 starty, z których najważniejszy to wrześniowe Mistrzostwa Świata w Canberze, a jeśli Maja będzie w pełni sił to pojedzie także w szosowych Mistrzostwach Świata w Mendrisio.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group