• Niedziela, 21 kwietnia 2019
  • Godz. 16:51
  • Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa
  • Czytających: 3976
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Szkolenie dla członków klubu biznesu

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 marca 2018, 8:56
Aktualizacja: Sobota, 24 marca 2018, 8:07
Autor: Paweł Guszała
Fot. Paweł Guszała
Klub Sportowy Karkonosze Jelenia Góra idzie śladami piłkarskiej czołówki i wynosi współpracę ze swoimi sponsorami na wyższy poziom. Jednym z efektów takiego działania było szkolenie w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze.

KS Karkonosze Jelenia Góra po raz kolejny zorganizował szkolenie dla uczestników swojego klubu biznesu. Jest to komórka wymyślona w celu maksymalizacji korzyści pochodzących ze sponsoringu sportowego. W ten sposób podmioty, które nawiązują współpracę z klubem otrzymują o wiele więcej niż tylko miejsce dla swojej reklamy. Jednym z zadań takiego klubu biznesu jest aktywizacja sponsorów, stąd dzisiejsze szkolenie.

- Zaprosiliśmy około 20 naszych sponsorów i partnerów na szkolenie – mówi Konrad Ambroży wiceprezes zarządu KS Karkonosze Jelenia Góra – z Wrocławia ściągnęliśmy trenera z ponad 10 letnim stażem. To 2-dniowe szkolenie, dlatego zostało podzielone na dwie części. Pierwsza – 22 marca, dotycząca sprzedaży, podczas drugiej zgłębiać będziemy tajniki komunikacji. Myślę, że szkolenie pomoże naszym partnerom w codziennych biznesowych obowiązkach.

- Popracujemy nad kompetencjami sprzedażowymi naszych uczestników. Chcę pokazać różne narzędzia, które są bardzo przydatne w sprzedaży, chcę zaprezentować co jest najważniejsze w sprzedaży. Zaprosimy uczestników do kilku eksperymentów, za ich sprawą przekonają się co czują ich klienci. Jestem przekonany, że wyjdą z wieloma pomysłami, które będą mogli wprowadzić do swoich firm – przekonuje Andrzej Ambroży trener biznesu.

- Bardzo się cieszę, że tego typu inicjatywa w naszym mieście powstała – mówi Jarosław Kujda, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Jeleniej Górze. – Znam takie kluby biznesu, które działają z sukcesami np. na terenie Wrocławia. Widzę, że ten jeleniogórski cały czas się rozwija, dołączają kolejni partnerzy. Cieszę się też, że moi pracownicy mogą z tej współpracy skorzystać, dzięki szkoleniu - dodaje.

Władze KS Karkonoszy Jelenia Góra już planują kolejne szkolenie dla swoich partnerów, tym razem jesienią tego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~m 23-03-2018 10:19
w końcu jakieś podejście do pozyskania srodkow od sponsoru
~kibic KSK 23-03-2018 12:56
A ciekawe co poza szkoleniami z tego wyjdzie? Czy przyjdzie jakis nowy sponsor do klubu? ehh jeden taki miał rację
~Mietek 23-03-2018 13:08
Są dwa rozwiązania: próbować i szukać albo płakać by miasto dało więcej, samemu nic nie robiąc. Moim zdaniem dobry wybór karków. "jeden taki co miał racje" a nic nie robił samemu pieprząc bzdury przy okazji zawsze się znajdzie 😁
~Jankes 23-03-2018 16:59
Nooo ,Końrad ! Zadałeś szuku .Następnym razem frak ci pożyczę .Faktem jest, że takie szkolenia to jakaś nowość ,ale na sukces trzeba pracować Wierzę ,że się wam uda.Powodzenia.
~ 23-03-2018 19:23
Brawo, świetna inicjatywa. Taka rzecz powonna być ppdstawą w KPRze!
~Brawo 23-03-2018 21:52
Jak się chce to można pozyskiwać sponsorów bez drenowania miejskiej kasy,. Ciekawe czy inne kluby "ligowe" też pójdą w ślady Karkonoszy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
256
Tak
68%
Nie
29%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
19.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  
Aktualności
Triduum Paschalne  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group