Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5511
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szkolenie dla członków klubu biznesu

Piątek, 23 marca 2018, 8:56
Aktualizacja: Sobota, 24 marca 2018, 8:07
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Szkolenie dla członków klubu biznesu
Fot. Paweł Guszała
Klub Sportowy Karkonosze Jelenia Góra idzie śladami piłkarskiej czołówki i wynosi współpracę ze swoimi sponsorami na wyższy poziom. Jednym z efektów takiego działania było szkolenie w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze.

KS Karkonosze Jelenia Góra po raz kolejny zorganizował szkolenie dla uczestników swojego klubu biznesu. Jest to komórka wymyślona w celu maksymalizacji korzyści pochodzących ze sponsoringu sportowego. W ten sposób podmioty, które nawiązują współpracę z klubem otrzymują o wiele więcej niż tylko miejsce dla swojej reklamy. Jednym z zadań takiego klubu biznesu jest aktywizacja sponsorów, stąd dzisiejsze szkolenie.

- Zaprosiliśmy około 20 naszych sponsorów i partnerów na szkolenie – mówi Konrad Ambroży wiceprezes zarządu KS Karkonosze Jelenia Góra – z Wrocławia ściągnęliśmy trenera z ponad 10 letnim stażem. To 2-dniowe szkolenie, dlatego zostało podzielone na dwie części. Pierwsza – 22 marca, dotycząca sprzedaży, podczas drugiej zgłębiać będziemy tajniki komunikacji. Myślę, że szkolenie pomoże naszym partnerom w codziennych biznesowych obowiązkach.

- Popracujemy nad kompetencjami sprzedażowymi naszych uczestników. Chcę pokazać różne narzędzia, które są bardzo przydatne w sprzedaży, chcę zaprezentować co jest najważniejsze w sprzedaży. Zaprosimy uczestników do kilku eksperymentów, za ich sprawą przekonają się co czują ich klienci. Jestem przekonany, że wyjdą z wieloma pomysłami, które będą mogli wprowadzić do swoich firm – przekonuje Andrzej Ambroży trener biznesu.

- Bardzo się cieszę, że tego typu inicjatywa w naszym mieście powstała – mówi Jarosław Kujda, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Jeleniej Górze. – Znam takie kluby biznesu, które działają z sukcesami np. na terenie Wrocławia. Widzę, że ten jeleniogórski cały czas się rozwija, dołączają kolejni partnerzy. Cieszę się też, że moi pracownicy mogą z tej współpracy skorzystać, dzięki szkoleniu - dodaje.

Władze KS Karkonoszy Jelenia Góra już planują kolejne szkolenie dla swoich partnerów, tym razem jesienią tego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
686
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
43%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Interwencja na Podwalu
 
112
Palił się komin
 
112
Zmarł po wybuchu
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group