Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2415
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Skromne Gitarą i Piórem

Sobota, 11 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 11 sierpnia 2007, 8:27
Autor: DOB
Kotlina Jeleniogórska: Skromne Gitarą i Piórem
Fot. DOB
Garstka widzów obejrzała wczorajszy koncert na polanie w Borowicach.

To m.in. za sprawą pogody. Padający wczoraj po południu przez kilka godzin deszcz odstraszył wielu miłośników poezji śpiewanej. Na polanę przybyli najwierniejsi. Wieczorem deszcz ustąpił, ale i tak przed sceną siedziało nie więcej, jak 300 osób. To znacznie mniej, niż w najlepszych latach tej popularnej imprezy.

Inna sprawa, to skromny program tegorocznego „Gitarą i Piórem”. W pierwszy wieczór praktycznie nie było gwiazd. Najwięcej widzów przyszło posłuchać legendy poezji śpiewanej „Bez Jacka”.

Artyści stworzyli piękny klimat i do końca trzymali widzów w niepewności. Najbardziej znany kawałek „Madonna” zaśpiewali dopiero na bis.

Kto nie lubi jazzu, po występie tej grupy mógł jechać do domu. Koncertów Marka Napiórkowskiego i Doroty Miśkiewicz wysłuchali nieliczni.

Na szczęście, sobotni wieczór zapowiada się znacznie ciekawiej. A to m.in. za sprawą grupy „Czerwony Tulipan”. – Tydzień temu występowała podczas giełdy piosenki turystycznej. Dała niezapomniany koncert – powiedziała nam Joanna Strąk, która od lat regularnie jeździ na „Gitarą i piórem”. – Mam nadzieję, że w sobotę będzie podobnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group