Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7817
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KRAJ: Reprezentacja nie dla szczypiornistek jeleniogórskiego klubu?

Wtorek, 4 marca 2008, 19:55
Aktualizacja: Środa, 5 marca 2008, 11:42
Autor: JEN
Pisaliśmy już o tym, że trener piłkarek ręcznych – Zenon Łakomy – nie przepada za jeleniogórskimi szczypiornistkami, choć obiecał, że pomyśli o powołaniu do kadry najlepszej obecnie lewoskrzydłowej – Marty Oreszczuk.

Nie miał innego wyjścia, bo drużyna Finepharm Carlos jest rewelacją rozgrywek ekstraklasy żeńskiego szczypiorniaka tego sezonu i nikt nie dawał tej ekipie szans na walkę o trzecie miejsce w tabeli. Jest to zasługa całej drużyny, grającej coraz lepiej, w której wyróżnia się właśnie M. Oreszczuk, ale i Marta Gęga, ledwie zauważana przez Z. Łakomego.

A przecież od początku sezonu, mimo krótkotrwałej niedyspozycji, ta zawodniczka jest prawie nie przerwanie liderką listy strzelczyń. Aktualnie po 21 meczach ma 177 zdobytych bramek i zdecydowanie wyprzedza drugą na liście – Olenę Naumenko (Dablex AZS AWFiS Gdańsk), która trafiła do siatki 144 razy w 20 meczach.

Historia się powtarza. Przed laty, grająca jeszcze w jeleniogórskiej drużynie, zresztą bardzo dobrze, Katarzyna Jeż, też przez kilka sezonów była królową strzelczyń, a do kadry nie mogła trafić. Stało się tak dopiero u schyłku kariery tej zawodniczki, tuż przed jej wyjazdem za granicę. Potem podobnie było z wychowanką naszego klubu - Agatą Wypych, choć ta zawodniczka została reprezentantką kraju, ale dopiero wówczas kiedy wiadomo było, że ... przejdzie do Piotrcovii Piotrków Tr.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group