Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6681
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Międzypokoleniowe warsztaty w Janowicach Wielkich

Poniedziałek, 20 listopada 2017, 8:08
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Międzypokoleniowe warsztaty w Janowicach Wielkich
Fot. Użyczone
Sporym zainteresowaniem cieszyły się pierwsze z cyklu warsztatów, pod nazwą Międzypokoleniowy Kalejdoskop Umiejętności”, które przez najbliższy miesiąc będą się odbywać w Świetlicy Wiejskiej "Rudawy" w Janowicach Wielkich.

Przypomnijmy, że pomysłodawczyniami warsztatów, są trzy panie: Irena, Krystyna i Sonia, związane ze Świetlicą Wiejską "Rudawy". Na organizację zajęć, jako Międzypokoleniowy Team, złożyły wniosek o dofinansowanie do Urzędu Marszałkowskiego. Podczas pierwszych zajęć, które odbyły się 16 listopada ich uczestnicy, różnymi technikami i z różnych materiałów wykonywali kartki okolicznościowe, głównie świąteczne. W gronie 40 osób, biorących udział w warsztatach, najmłodszy miał cztery lata, najstarsi ponad 70 lat. Zajęcia prowadziły wolontariuszki, uczennice: Kasia i Magda oraz seniorka – Irena.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty” Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, dofinansowany z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group