Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6346
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Holenderski hardcore zabrzmi w JCK

Czwartek, 16 lutego 2012, 8:37
Aktualizacja: 8:37
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Holenderski hardcore zabrzmi w JCK
Fot. Organizator
Holenderskie Striking Justice, Manu Armata i When Walls Collapse wystąpią już 3 marca w Sali Nova w budynku JCK przy ulicy 1 Maja 60 w Jeleniej Górze. – Serdecznie zapraszam na wielkie hardcore’owe show w wykonaniu kapel, obok których po prostu nie można przejść obojętnie – mówi Andrzej Patlewicz, organizator imprezy.

Striking Justice, Manu Armata oraz When Walls Collapse to niewątpliwie jedne z najlepszych kapel holenderskiego hardcore’u. Dysponujące potężnym soundem (niczym Cassius Clay vel Mohamed Ali), uderzające melodyjnymi riffami i ciężkimi breakdownami formacje te potrafią stworzyć na scenie prawdziwe show, którego nie da się zapomnieć. Rzecz jasna – dotyczy to każdej z osobna, pomyślcie zatem, co będzie się działo gdy wystąpią jedna po drugiej.

Potrójną dawkę mocnych, holenderskich brzmień otrzymacie już 3 marca w Sali Nova w JCK przy ulicy 1 Maja 60. Początek koncertu, godzina 18.00. Bilety w cenie 7 zł można kupić przed imprezą lub w dniu koncertu w sekretariacie JCK (również w budynku przy ulicy 1 Maja 60).

– Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników dobrego, ciężkiego hardcore’u. Trzy zespoły, trzy muzyczne frajdy podczas jednego, dużego wydarzenia. Tu nie potrzeba słów. Będzie od serca prosto w ucho! Zresztą, przyjdźcie i przekonajcie się sami – zachęca Andrzej Patlewicz, pracownik JCK, organizator koncertu. Jako support wystąpi Cries In Vain.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group