Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 4149
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zwolnij koło sądu

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 5 stycznia 2007, 0:00
Autor: Angelika Grzywacz
Fot. Angelika Grzywacz
Nogę z gazu zdjąć muszą kierowcy jadący ulicą Wojska Polskiego. Naprzeciwko sądu na drodze jest zwężenie jednej strony ulicy.

Ograniczenie prędkości do trzydziestu kilometrów na godzinę pojawiło się dzisiaj (piątek 5.01) na ulicy Wojska Polskiego. Powodem jest awaria sieci gazowniczej.
– Mamy nadzieję, że uda nam się zakończyć pracę do godziny szesnastej – mówi Jerzy Czeczutka, kierownik sieci gazowych w Jeleniej Górze, Zakładu Gazownictwa w Zgorzelcu. Możliwe są jednak opóźnienia. –Na pewno jeszcze dzisiaj zakończymy prace – dodał Czeczutka.
Przy usuwaniu awarii pracuje sześć osób, pogoda natomiast nie sprzyja ani pracownikom ani kierowcom. Dlatego policja ostrzega i apeluje o rozważną jazdę po mieście, przede wszystkim tam gdzie prowadzone są jakiekolwiek prace remontowe. Mokra nawierzchnia wydłuża drogę hamowania, a zwężone odcinki dróg stwarzają szczególne zagrożenie dla nieostrożnych pieszych i kierowców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Agnieszka 5-01-2007 14:47
Ten znak powinien tam zostac....Ulica jest waska,zatloczona, a jej nawierzchnia rowniez pozostawia wiele do zyczenia.
~Zbigniew 5-01-2007 17:48
Wczoraj w TV Odra był wywiad z dyrektorem dróg i mostów - takiego ,,chwalipięty,, to jeszcze w życiu nie widziałem, Panie dyrektorze mam kilka pytań: -proszę mi powiedzieć, które Pana ostatnie działanie spowodowało odkorkowanie wjadzu na Zabobrze w godz. 15. -dlaczego Pan nie MODERNIZUJE dróg w J.G. pamiętający jeszcze Gierka w XX wieku ( tylko je remontuje), a my już żyjemy jeśli Pan nie zauważył w świecie zmotoryzowanym z XXI wieku, -kto projektuje malowanie pasów na ulicach, - co się robi dla ułatwienie jazdy rowerem po J.G. - czy tak wychwalane prace w Cieplicach były konsultowane z mieszańcami, czy to tylko Pana twórczość Pytań jest wiele mam nadzieję że jeszcze ktoś dopisze jakieś
~Zibij 6-01-2007 15:08
proponuję przejść się w czasie koncertu na lotnisko, ,,fajna droga nawet oświetlona,,
~M.N 6-01-2007 15:41
A co z ul Nadbrzeżną i Warszawską
~Robert 7-01-2007 12:03
przecież Nadbrzeżna ma juz elegancka nawierzchnie :))))))))) hahahaha (na mapie jedynie)
~na lotnisko droga beznadziejna ale nie tylko 7-01-2007 19:30
a do Wlenia, Złotoryji to niby lepsza?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group