Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2910
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki u stóp Śnieżki

Niedziela, 22 stycznia 2012, 8:19
Aktualizacja: 8:19
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki u stóp Śnieżki
Fot. Organizator
Jutro w Karpaczu i w Ściegnach rozpoczną się Zimowe Mistrzostwa Polski Prezenterów Muzyki, podczas których nie zbraknie muzycznej rywalizacji, konkursów i dobrej zabawy.

W godz. 12.00-15.00 przez wszystkie dni będą trwały zabawy, konkursy na tarasie „Dworu Liczyrzepy”, oraz zapowiedzi przy wyciągu „Kolorowa” w Karpaczu. O godz. 22.00 nastąpi oficjalne otwarcie Mistrzostw i rozpoczęcie „Turnieju o Beczkę Piwa”. Prowadzić zmagania będą Bogusław Ceglarski, Jan Gierszanin, oraz gość specjalny – Janusz Szkwarek, a oceniać zawodników będzie publiczność.

24 stycznia o godz. 22.00 wystartuje I etap mistrzostw. 26 stycznia o godz. 16.30 spod Hotelu Relaks wystartuje kulig zorganizowany przez „Western City”. O godz. 22.00 zostanie ogłoszona finałowa szóstka startujących i otwarcie II etapu – finału mistrzostw. W trakcie finału wystąpią znani DJ-ów. 28 stycznia o godz. 21.00 rozpocznie się impreza „Final Party” z udziałem finalistów Mistrzostw oraz zaproszonych gości.

Każdy uczestnik konkursu zaprezentuje 10 minutowy blok muzyczny w eliminacjach konkursu, a po wejściu do finału, 20 minutowy program muzyczny. Na przygotowanie się do startu (ustawienie sprzętu) uczestnik ma 2 minuty, czas ten będzie bezwzględnie egzekwowany. Program tylko z licencjonowanych nośników. Za używanie „piratów” jury będzie dyskwalifikować.

Ponieważ są to mistrzostwa prezenterów "showmanów", jury oceniać będzie przede wszystkim pracę z mikrofonem (sposób wysławiania się), umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój, oraz tradycyjnie - miksowanie.

W pierwszym dniu imprezy odbędzie się konkurs na najbardziej dowcipny blok muzyczny ze specjalną nagrodą. Trzy pierwsze miejsca przyznane w finale, otrzymują nagrody ufundowane przez sponsorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group