Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 2934
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zamknięto Biedronkę przy Wiejskiej. Dlaczego?

Wtorek, 11 lipca 2017, 7:33
Aktualizacja: Czwartek, 13 lipca 2017, 7:57
Autor: Joanna
Jelenia Góra: Zamknięto Biedronkę przy Wiejskiej. Dlaczego?
Fot. Joanna
Market zamknięto na początku lipca. Najprawdopodobniej ten sklep przy ul. Wiejskiej w Jeleniej Górze będzie nieczynny przez dwa miesiące. Jak się dowiedzieliśmy, powodem jest generalny remont obiektu.

Sala sprzedaży ma zostać powiększona. Zaplanowano zmiany w układzie sklepu, między innymi przeniesiona w inne miejsce zostanie klatka schodowa. Wnętrze zostanie odświeżone, a zniszczona już i wyblakła elewacja budynku odnowiona.

– Celem prowadzonego remontu jest podniesienie komfortu zakupów klientów. Remont placówki wpisuje się w nasze plany bieżącej modernizacji wybranych sklepów na terenie całego kraju. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań nie tylko wpływają one na atrakcyjność sklepów, ale jednocześnie przyczyniają się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. W ubiegłym roku unowocześnionych zostało ponad 220 placówek – poinformowali pracownicy z Biura Prasowego Jeronimo Martins Polska.

Przypominamy, że w maju w sklepie została przeprowadzona kontrola przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Jeleniej Górze po skardze jednego z klientów na bałagan oraz nieprzyjemny zapach z lodówek z drobiem. Kontrola nie wykazała nieprawidłowości pod względem przechowywania i terminów przydatności do spożycia środków spożywczych. Natomiast pojawiły się zastrzeżenia dotyczące utrzymywania w czystości podłóg (szczególnie posadzka przy wejściu). Zwrócono również uwagę, że na suficie hali sklepowej oraz na zapleczu są nieestetyczne plamy. Już w maju pojawiły się pierwsze wzmianki, że obiekt nadaje się do generalnego remontu. Ponowne otwarcie sklepu ma nastąpić pod koniec sierpnia. Parking przy sklepie jest czynny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group