Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8490
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubań: Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Wtorek, 24 listopada 2020, 13:00
Autor: WAC
Lubań: Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier
Fot. policja
Lubańscy policjanci wspólnie z celnikami zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych.

Lubańscy policjanci dowiedzieli się, że na terenie miasta funkcjonuje nielegalne kasyno gier hazardowych, którego właściciel nie posiada wymaganej koncesji. O fakcie poinformowali funkcjonariuszy z VI Referatu Celno-Skarbowego w Zgorzelcu, by wspólnie przeprowadzić akcję likwidacji nielegalnego punktu hazardu.

Wewnątrz wskazanego lokalu znajdowały się włączone, nielegalne automaty do gier, które zostały następnie zabezpieczone przez celników - informuje mł. asp. Aleksandra Pieprzycka z policji w Lubaniu. - Na miejscu zdarzenia przeprowadzono eksperyment procesowy, który potwierdził, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych. Wartość uszczuplenia z tytułu nieopłaconego podatku w tym przypadku, to kwota aż 300 tysięcy złotych na szkodę Skarbu Państwa.

Posiadacz automatów odpowie za urządzanie gier hazardowych bez koncesji i bez dokonania wymaganego zgłoszenia, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia oraz grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdego automatu.

Twoja reakcja na artykuł?

14
74%
Cieszy
2
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
2
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group