Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5901
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zabalowali przed imprezą

Wiadomości:
Wtorek, 29 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:43
Autor: TEJO
Policjanci skierują sprawy do Sądu Rodzinnego i Nieletnich o demoralizację, po tym jak niektórzy gimnazjaliści z elitarnej szkoły upili się przed zbiorową zabawą andrzejkową.

Feralny wieczór andrzejkowy miał miejsce w miniony piątek. W imprezie miało wziąć udział około 200 uczniów.
- W wyniku kontroli przeprowadzonej przez nauczycieli przed wejściem do lokalu, okazało się, że dziewięciu uczniów jest nietrzeźwych - informuje kom. Edyta Bagrowska z policji.
Poza tym dwie piętnastoletnie gimnazjalistki były pijane prawie do nieprzytomności. Odwieziono je do szpitala w celu odtrucia.

Młodzi ludzie, którzy raczyli się alkoholem, nie będą mieli teraz łatwego życia w szkole. Nie dość, że dostaną naganne oceny ze sprawowania, to zajmą się nimi zespoły wychowawcze. W ich skład wejdzie policjant, dyrektor placówki oraz pedagog szkolny. Stróże prawa skierują też wnioski do sądu dla nieletnich o ukaranie młodzieży.

W gimnazjum zakazano zabaw do końca roku szkolnego.
- Prowadzimy śledztwo, które ma ustalić, gdzie młodzież kupiła trunki i napitki. Po ustaleniu sklepów, które nieletnim sprzedały alkohol, będziemy występować z wnioskiem o odebranie koncesji na jego sprzedaż - dodaje kom. Bagrowska.

Do zdarzenia doszło w gimnazjum z centrum Jeleniej Góry, które chwali się wysokim poziomem nauczania i ma opinię szkoły dla elity.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Młodzież Wszechpolska 29-11-2005 19:17
Te elitarne gimnazjum to pewnie Rzerom!! Niech sie skupiają na nauce bo albo im przeszkadzają psie kupy na chodnikach albo zabawy bez alkoholu!! TO SKANDAL.
~MoNiCzKa 29-11-2005 19:35
Juz nie mam ochoty wypowiadac się na ten temat... wszystko zostało powiedziane! a to co napisali w Nowinach Jeleniogórskich to zwyczajne kłamstwo!! pOzdrAwiAm ucznIóW mOjeJ sZkoŁy:*
~:/:[ 29-11-2005 19:39
to wszystko stek bzdur i nieprawda. trzeba miec informacje a dopiero potem je rozpowszechniac:/
~*** 29-11-2005 20:06
jaki Żerom?!! To oczywiście nasza kochana "jedyneczka"! Podobno jest taka dobra i elitarna, a tu co? Okropne...
~??? 29-11-2005 20:12
co waszym zdaniem jets klamstwem???
~Robert 29-11-2005 20:35
Nie możesz tym zdarzeniem mierzyć jakości szkoły. PRzecież młodzież upiła się przed imprezą, gdzieś w parku a może w czyimś domu. W każdym razie nie w szkole. To mogli byś uczniowie każdej szkoły, padło akurat na jedynkę. Gdybyś znał trochę jedynkę, grono pedagogiczne, młodzież, to wiedziałbyś, że to dobra placówka.
~f.i. 29-11-2005 21:12
do mlodziezy wszechpolskiej: moglibyscie chociaz nie robic bledow orograficznych. oczywiscie zachowanie uczniow nie wynika z poziomu szkoly tylko z wychowania w domu, te dzieciaki nie sa zdemo...lizowane tylko po prostu glupie i nieswiadome i wina w duzej mierze lezy po stronie rodzicow. nie powinno to sie jednak skonczyc na naganie tylko na wyrzuceniu ze szkoly. pozdrawiam :)
~somebody 30-11-2005 17:07
Ty stary wogole nie wiesz o czym gadasz! Po pierwsze Żerom nie pisze sie przez Rz tak jak ty to napisales a po drugie to chodzi o GIMNAZJUM NR 1 a nie gimnazjum w zespole szkół.
~mOniA 30-11-2005 19:54
Kłamstwem jes to iż znaleziono narkotyki w toalecie:/ NO COMMENTS popieram kilka osob! gdybyscie znali jedynke nauczycieli i uczniow (nie tych co pija!) to byscie wiedzieli co wszyscy teraz przezywaja:/
~jeleniogórzanin 1-12-2005 10:47
uważam że to nie jest kwestia wychowania ani przez szkołę, ani przez rodziców. jest jeszcze coś takiego jak wolna wola i człowiek sam decyduje co robi. ja w przeszłości różne numery wywijałem i robiłem rzeczy których ani rodzice ani szkoła mnie nie nauczyli. postępowałem według własnego uznania i dopiero potem weryfikowałem słuszność swych decyzji. nigdy nie można zwalać winy na kogoś jeśli się nie było świadkiem jego wychowania!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group