Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5620
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Udana wizyta na Ulicy Sezamkowej

Niedziela, 9 sierpnia 2015, 8:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 7:55
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Udana wizyta na Ulicy Sezamkowej
Fot. Karolina Matusewicz
W zabawach z Ciasteczkowym Potworem i jego przyjaciółmi uczestniczyły dzieci wczoraj (08.08) w ramach „Bajkowych Sobót w Parku Norweskim”. Atrakcji nie brakowało i pomimo upalnej pogody dzieci i ich opiekunowie spędzili popołudnie z animatorami z firmy „W&E”.

Tematem przewodnim była wizyta na Ulicy Sezamkowej, jednak impreza poświęcona była także ekologii i dbaniu o czystość. Dzieci wraz z animatorami przebranymi za dobrze wszystkim znane postacie, podczas trzygodzinnego spotkania rozwijały swoją kreatywność i umiejętność współpracy z rówieśnikami.

Wśród zaproponowanych zabaw znalazły się m.in. mini disco, rysowanie kredą, gry i zabawy ruchowe oraz wykonanie najpiękniejszych łakoci dla Ciasteczkowego Potwora. Słodkości zrobione zostały z gazet i kartonów, i pokazały dzieciom i rodzicom, jak w ciekawy sposób można wykorzystać niepotrzebny papier.

Choć temperatura za oknem i palące słońce nie zachęcały do wyjścia z domu, znaleźli się tacy, którym pogoda nie przeszkadza w dobrej zabawie. Na koniec animacji każdemu dziecku animatorki namalowały na twarzy wybrany spośród ponad pięćdziesięciu pozycji wzór, m.in. motyle, głowy zwierząt i bohaterów bajek.

Kolejna „Bajkowa Sobota w Parku Norweskim” już za tydzień, tym razem poprowadzi ją klaun Rufi Rafi.

Organizatorem imprezy jest Miasto Jelenia Góra i Przystań Twórcza- Cieplickie Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group