Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 5856
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze przenosi wydziały

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 7 września 2012, 7:46
Aktualizacja: 13:10
Autor: Agrafka
Fot. agrafka
– Wydział Oświaty, Kultury i Zdrowia został już przeniesiony z głównej siedziby starostwa przy ul. Kochanowskiego na ul. Podchorążych (gdzie zakończono remont poddasza o powierzchni ok. 340 m2). Jego miejsce zajmie Wydział Komunikacji, który właśnie przenosi się z budynku przy ul Sudeckiej – poinformował Jacek Włodyga, jeleniogórski starosta.

Wkrótce z siedziby przy ul. Sudeckiej 38 na ul. Podchorążych zostanie przeniesiony również Zarząd Dróg Powiatowych, a budynek będzie wystawiony na sprzedaż. - Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną wyremontowane wnętrza głównej siedziby Starostwa Powiatowego przy ul. Kochanowskiego – dodaje Jacek Włodyga.

Renowacja elewacji, ocieplenie ścian, wymiana okien i dachu w głównej siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego ma zakończyć się na przełomie października i listopada. – Część okien została już wymieniona, dwie ściany elewacji są odnowione, kładą też nowy dach. Prace przebiegają zgodnie z planem – mówił Jacek Włodyga. Łączny koszt remontów w dwóch budynkach starostwa wyniesie ok. 1 mln zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group