Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 8806
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rowerem przez Polskę i Europę. Sposób na końskie zdrowie

Środa, 8 lutego 2012, 8:14
Aktualizacja: 8:15
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Rowerem przez Polskę i Europę. Sposób na końskie zdrowie
Fot. Petr
W Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych przy ulicy Osiedle Robotnicze w Jeleniej Górze odbyła się wczoraj prelekcja Bolesława Osipika, „rowerowego ambasadora” naszego miasta dotycząca jego podróży na dwóch kółkach przez Polskę i Europę.

Podczas wczorajszej prelekcji w KSON w Jeleniej Górze Bolesław Osipik – znany mieszkańcom naszego miasta jako „rowerowy ambasador” promujący stolicę Karkonoszy w odwiedzanych przez siebie miejscach, opowiedział przybyłym o swoich podróżach na dwóch kółkach. Każdy z obecnych mógł również oglądnąć obszerne archiwum fotograficzne przedstawiające różne tereny z Polski i zagranicy, które w ciągu kilkudziesięciu lat zjeździł na rowerze jeleniogórski cyklista. Do tej pory Bolesław Osipik przejechał w sumie ponad 300 tysięcy kilometrów.

– Podróżowanie rowerem przez Polskę i Europę to moja największa pasja. Ale nie tylko, gdyż jest to również doskonały sposób na promowanie mej małej ojczyzny – pięknej Jeleniej Góry, w której przyszło mi żyć – powiedział nam Bolesław Osipik.– Bardzo chciałbym, by rower stał się bardziej popularny wśród jeleniogórzan. Pamiętajcie, jazda na dwóch kółkach to nie tylko przyjemność, lecz również sposób na życie i końskie zdrowie! – zapewnił.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group