Czwartek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 8390
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pracownicy KPN zgłębiają techniki plastyczne

Piątek, 25 listopada 2016, 8:57
Aktualizacja: Sobota, 26 listopada 2016, 9:12
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Pracownicy KPN zgłębiają techniki plastyczne
Fot. Robert Czepielewski
W Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie trwają warsztaty plastyczne dla czternastu pracowników Wydziału Edukacji Karkonoskiego Parku Narodowego. Warsztaty mają na celu doskonalenie ich umiejętności plastycznych.

- Techniki, z jakimi zapoznajemy się w MDK „Muflon” mają nam pomóc w codziennej pracy z uczestnikami naszych zajęć, którymi najczęściej są dzieci. Nasi pracownicy, którzy zajmują się edukacją, mają do czynienia z różnymi jej formami. Mogą to być pogadanki, spacer w lesie i wiele innych. Dzięki temu, że możemy poznać różne techniki plastyczne, możemy coś pokazać im, a szczególnie narysować. Dzięki temu ich pamięć mnemotechniczna jest jeszcze bardziej podbita i w ten sposób łatwiej zapamiętają informację – wyjaśnia Magdalena Taurogińska koordynator centrum edukacyjnego KPN.

Zajęcia z pracownikami KPN-u prowadzi Agata Makutynowicz, instruktor plastyki i ceramiki w MDK „Muflon”. - W tej chwili pracujemy nad techniką akwarelową. Zajęcia rozpoczęły się we wrześniu, odbywają się dwa razy w miesiącu, a ich tematem przewodnim jest natura i przyroda związana z Karkonoszami. Następna będzie grafika – mówi Agata Makutynowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
760
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group