Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 7178
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Powstanie miejsce zabaw dla dzieci w Maciejowej

Wtorek, 21 kwietnia 2015, 8:00
Aktualizacja: 8:05
Autor: UM
Jelenia Góra: Powstanie miejsce zabaw dla dzieci w Maciejowej
Fot. UM
Nowy plac zabaw dla dzieci powstanie w Maciejowej, na terenie tamtejszego boiska. Jego budowę dofinansuje inwestor. – Firma Leroy Marelin zadeklarowała wsparcie działań Miasta kwotą 30 tys. zł ze względu na fakt, że planuje otwarcie swej placówki w Jeleniej Górze – powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry.

Przetarg na projekt i kosztorys tego zadania zostanie ogłoszony na dniach.

- Budowa rozpocznie się w najbliższym możliwym czasie – zapewnia prezydent M. Zawiła. – Miasto, jak każdy inny podmiot, zabiega o sponsorów, do czego namawiam też innych, którzy mają mnóstwo pomysłów, co i gdzie zrobić, poza jednym – skąd na to zdobyć środki? Miejski budżet wszystkich pomysłów nie jest w stanie przyjąć. Przykładem innego przedsięwzięcia sponsorskiego jest Festiwal Reżyserii Filmowej, który w tym roku po raz pierwszy pojawi się w Jeleniej Górze. Mam nadzieję, że będzie dobrą promocją Jeleniej Góry, a w ślad za najpopularniejszymi aktorami przyjadą do nas także widzowie. Ten festiwal został dofinansowany kwotą 100 tys. zł przez KGHM – dodaje M. Zawiła.

Plac zabaw dla dzieci w Maciejowej nie będzie jednym, który w najbliższym czasie powstanie w Jeleniej Górze. Na kolejne takie inicjatywy zarezerwowano w budżecie Miasta kwotę 50 tys. zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group