Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 1849
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Porównaj ceny z Jelonką.com

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 10:44
Aktualizacja: Środa, 2 września 2020, 13:29
Autor: Ewa Fit
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com można porównać ceny podstawowych artkułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło3.333.494.99-
Mleko2.892.291.75-
Jajka4.995.997.49-
Chleb2.991.792.95-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.493.292.19-
Ryż2.892.492.19-
Makaron1.491.791.99-
Twaróg1.993.492.99-
Kiełbasa śląska9.9914.9914.90-
Kurczak6.9910.997.99-
Schab17.9924.9919.97-
Karkówka9.9910.9919.99-
Jabłka5.996.993.996.00
Pomidory8.995.993.997.50
Kapusta0.991.293.995.00
Ziemniaki1.990.880.592.50
Cebula0.991.293.993.50
Marchew1.491.791.795.00
Ogórki4.994.992.997.00
Papryka8.994.992.9911.00
Truskawki-13.7812.9916.00

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
64%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Kebab 31-08-2020 13:04
Biedronka pomidor malinowy 3,99
~ 31-08-2020 14:27
A u mnie w osiedlowym sklepie u "polskiego kupca" masło jest po 5,20,chleb po 4,50 ziemniaczki po 2,60 i pomidory po 11 zł. Ah te złe markety,wykończą polski handel :)
~Krecik 31-08-2020 16:15
na PKS na postoju ponoć można kupić u rudego Mariana tanio rabarbar :-) Smaczny zdrowy i tani z własnego ogródka :-)
marek15440 31-08-2020 20:06
Marian ten z Jezowa?
~ 1-09-2020 0:20
Biedronka - mięso mielone wieprzowe cena obniżona z 5,99 na 3,99. Termin do 04.09, dlatego ta obniżka. Tylko brać. Minimum 5 szt.
~ 1-09-2020 12:51
do: ~ (0:20)
Nooo, z tymi jabłkami to poszaleli z cenami. Jeszcze kilka miesięcy temu po 2-2,5 zł kilogram, a teraz nawet kilkaset procent drożej. Ktoś przegina i to grubo. A później będzie lament, że nie kupują, towar nie schodzi, a ludzie wolą pomarańcze czy mandarynki kopić jak polskie jabłka.
~2KG BANANÓW 1-09-2020 10:17
Ceny jabłek powalają. Coś się rolnikom i pośrednikom porypało . Ale trudno, będziemy jeść banany, ananasy i inne egzotyczne owoce. A jabłka niech sobie gniją na półeczkach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group