• Niedziela, 23 lutego 2020
  • Godz. 9:51
  • Imieniny: Damiana, Izabeli, Polikarpa, Romany
  • Czytających: 4184
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Odwoła wicedyrektora?

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 10 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 13 stycznia 2006, 22:27
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Całkowitą utratą zaufania i stwierdzeniem licznych nieprawidłowości w działalności swego zastępcy argumentuje chęć odwołania Andrzeja Raja ze stanowiska zastępcy dyrektora Karkonoskiego Parku Narodowego, szef parku Ryszard Mochola.
Sam zainteresowany wysuwane pod swoim adresem zarzuty poznał nie bezpośrednio od przełożonego, a od związków zawodowych, do których po opinię wystąpił dyrektor.

O zamiarze odwołania Andrzeja Raja z funkcji zastępcy, dyr. R. Mochola poinformował związki zawodowe ponad tydzień temu. Wcześniej z funkcji kierownika gospodarstwa pomocniczego KPN dyrektor odwołał Przemysława Tołoknowa.

Atmosfera wśród pracowników parku jest nerwowa. Ludzie z niepokojem czekają na dalszy bieg zdarzeń, a oba związki zawodowe (Solidarność oraz Związek Leśników Polskich) stanęły murem w obronie Andrzeja Raja.

Ryszard Mochola na temat zmian kadrowych w KPN nie chce w ogóle rozmawiać z dziennikarzami.
- W tej sprawie nie mam dla prasy żadnych informacji - mówi krótko.

Andrzej Raj był bardzo zaskoczony takim obrotem sprawy. Mówi, że dyr. R. Mochola od czasu konkursu do obecnej chwili ani razu z nim nie rozmawiał i nie mówił o żadnych nieprawidłowościach.

- Nie rozumiem tego ataku na moją osobę. Nie zrobiłem nic, co byłoby niezgodne z prawem. Każdy dyrektor ma prawo do odwołania swojego zastępcy, ale takie metody działania są dla mnie nie do przyjęcia - mówi Andrzej Raj.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~rysiek 10-08-2005 11:56
ten raj to zlodziej zwykly,robil walki w parku juz od conajmniej paru lta,znajac zycie prokuratura sie w koncu nim zajmie czego mu zycze!!
~Max 10-08-2005 22:10
Pytanie! tylko co tam robia zwiazki zawodowe ;)? jeszcze tych darmozjadow w Parku narodowym brakowalo. co za socjalizm...
~Kaludia Dycz 18-11-2005 16:50
Szkoda Pana Raja, teraz skoncza sie projekty unijne, kariera Parku na arenie miedzynarodowej, czerwona ekipa obecnego dyrektora wprowadzi stagnacje i kolesiostwo jak przez cale lata.To ogromny krok wstecz dla Parku

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group