Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6867
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nowy sprzęt dla strażaków z OSP

Czwartek, 14 czerwca 2018, 9:09
Aktualizacja: Piątek, 15 czerwca 2018, 7:51
Autor: WAC
Region: Nowy sprzęt dla strażaków z OSP
Fot. Użyczone
O nowy sprzęt o wartości około 38 tysięcy złotych wzbogaciło się wyposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Stara Kamienica.

Przekazanie sprzętu odbyło się podczas otwarcia remizy w Kromnowie. W uroczystości oprócz lokalnych samorządowców uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Sprzęt ratownictwa medycznego oraz technicznego kupiony został w ramach Funduszu Sprawiedliwości. Jednostki OSP ze Starej Kamienicy i okolicy wzbogaciły się o dwa defibrylatory, trzy zestawy medyczne z deskami ortopedycznymi i zestawami szyn Kramera, pilarkę do betonu i stali, cztery najaśnice oraz pilarkę do drewna. Defibrylatory przekazane zostały jednostkom w Rybnicy i Chromcu, zestawy medyczne trafiły do: Wojcieszyc, Kopańca i Starej Kamienicy, która dodatkowo otrzymała pilarkę do stali i betonu. Pilarkę do drewna i najaśnice przekazano gospodarzom uroczystości – OSP Kromnów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group