Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 10860
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Książ wśród diamentów

Poniedziałek, 8 lutego 2021, 11:02
Autor: Mateusz Mykytyszyn/Zamek Książ
Wałbrzych: Książ wśród diamentów
Fot. Użyczone/Zamek Książ
Zamek Książ w Wałbrzychu uzyskał kolejne prestiżowe wyróżnienia. Tym razem najpiękniejszy zabytek południowej Polski otrzymał Diament Forbesa i Gazelę Biznesu . Tym samym wałbrzyska spółka znalazła się na „diamentowej liście” najszybciej rozwijających się firm w Polsce.
Te wyróżnienia są dla całego zespołu spółki Zamek Książ. Są potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej firmy, wzmacniają prestiż naszej marki. Wyniki jakie wypracowaliśmy w 2019 roku pozwolił nam skutecznie zmierzyć się z trudnym rokiem 2020r.. Wprowadzone obostrzenia sprawiły, że przez 5 miesięcy zamek był nieczynny dla zwiedzających. Zysk z poprzedniego roku pozwolił nam na kontynuowanie zadań inwestycyjnych w zamku oraz utrzymanie całego zespołu – wyjaśnia prezes Zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska.

Diamenty Forbesa to ranking najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. W województwie dolnośląskim jest 317 Diamentów.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Magazyn „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
846
Tak
21%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group