Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 14901
Zalogowanych: 74
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Ukradł portfel w Marczycach

Wtorek, 27 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:42
Autor: kmp
W dniu 25 bm funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali w Parku Zdrojowym 20-letniego mieszkańca Miłkowa.

Mężczyzna w dniu 24 września br w Marczycach wykorzystując chwilową nieuwagę właścicielki jednego z mieszkań ukradł jej portfel z zawartością dokumentów w postaci dowodu osobistego, paszportu i innych przedmiotów.

Sprawca został umieszczony w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do wytrzeźwienia i dalszych czynności. 20-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał 1,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
808
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Aktualności
Kiedy zobaczyłam telefon córki w mule rzeki, to nogi się pode mną ugięły
 
112
Zjechał z drogi
 
112
Kolizja obok cmentarza
 
Aktualności
Artystycznie w pałacu Bukowiec
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group