Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8933
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Jelenia Góra

Wtorek, 4 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 21:31
Autor: kmp

Jelenia Góra, ul. Mickiewicza

Dwie nieznane kobiety pod pretekstem pozostawienia wiadomości i sprzedaży pościeli wykorzystały chwilową nieuwagę 75-letniej jeleniogórzanki, a następnie ukradły jej pieniądze w kwocie 650 zł, dwie złote obrączki oraz złoty pierścionek. Łączna suma strat wynosi nie mniej niż 2000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Karpniki, ul. Karpnicka

Policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca Łomnicy, który kierował samochodem marki BMW w stanie nietrzeźwości – 0,82 promila. Nieletni nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Spowodował kolizję drogową, wskutek czego doznał lekkich obrażeń ciała. W/w został hospitalizowany. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 23-letniego jeleniogórzanina, podejrzanego o to, że w dniu 13.05.2005 roku używał gróźb karalnych w stosunku do mieszkanki Jeleniej Góry.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 18-letniego mieszkańca Bukowca podejrzanego o to, że w dniu 2 października br usiłował ukraść samochód marki Ford Sierra.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 21 i 20 lat podejrzanych o to, że w dniu 1 bm w Jeleniej Górze ukradli dwa rowery górskie o wartości 750 zł.

Jelenia Góra, ul. Wiejska

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,86 promila.

Jelenia Góra, ul. Książęca

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 55-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 210 § 2 dkk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 lat.

Jelenia Góra, ul. Słowackiego

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze do dalszych czynności z artykułu 278§1 kk.

Głębock

Funkcjonariusze z KP w Karpaczu w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 20-letniego mieszkańca Miłkowa, który w okresie od 29.09. br do 2 października 2005 wyciął , a następnie ukradł cztery kubiki drzewa o wartości 400 zł na szkodę jeleniogórzanina. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
352
Nigdy
20%
Rzadko
43%
Czasami
25%
Często
13%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group