Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4349
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze ulubione

Wiadomości: Powiat
Piątek, 3 lipca 2020, 7:05
Aktualizacja: Niedziela, 5 lipca 2020, 6:32
Autor: WAC
Fot. WAC
Rusza zainicjowana przez Starostwo Powiatowe nowa kampania promocyjna regionu pt. "Karkonosze dodaj do ulubionych". Tym razem do przyjazdu i wypoczynku w naszych górach, poprzez udział w krótkich filmikach będą zachęcają znani muzycy, w tym Ray Wilson z grupy Genesis.

Akcja ma być formą wsparcia udzielonego przez Starostwo Powiatowe branży turystycznej, która w związku z pandemią koronawirusa znalazła się w trudnej sytuacji. Na początek do udziału w niej samorząd powiatu zaprosił znanych muzyków.

Nie wszyscy chcieli zgodzić się, aby wystąpić w niej bezpłatnie – mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Trzech artystów odpowiedziało nam na początek pozytywnie. Są to Ray Wilson z zespołu Genesis, Sławomir Łosowski z zespołu Kombi oraz Dariusz Załeński z grupy Manchester. Już dziś te filmy, podczas których w kilku zdaniach zapraszają oni do przyjazdu w Karkonosze będą dostępne w sieci. Wierzę, że zasięg tej akcji dzięki zamieszczeniu filmów na profilach artystów i po udostępnieniu przez ich fanów będzie ogromny.

Jak podkreśla sekretarz powiatu Ewa Lijewska – Małachowska do udziału w akcji zostali zaproszeni kolejni artyści, nie tylko muzycy.

To jest taki dobry początek, z którego bardzo się cieszymy – mówi E. Lijewska - Małachowska. - Jesteśmy dumni, że mogliśmy nawiązać tak dobrą współpracę, że artyści odpowiedzieli na nasz apel, żeby ratować turystykę w Karkonoszach. Już powysyłaliśmy masę kolejnych maili do następnych artystów, na razie nie chcę zdradzać do kogo. Planujemy rozszerzyć akcję również na naszych wspaniałych aktorów i kabareciarzy. Liczymy, że dzięki tej kampanii promocyjnej napłynie do nas liczna rzesza turystów i będzie to duże wsparcie dla branży turystycznej - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

8
53%
Cieszy
1
7%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~Człowiek koń 3-07-2020 7:15
Krzyś jaki zaradny jest. Jestem pod ogromnym wrażeniem działań które podjął aby ratować lokalną turystykę!! Nie wydał złotówki a jaki efekt!! Każdy powinien uczyć się zaradności od naszego Krzysia!!!
~Człowiek koń 3-07-2020 8:27
do: ~Człowiek koń (7:15)
Krzyś zapomniałem dodać, że skończyła mi się wazelina. Czekam na dostawę.
tomek44 3-07-2020 8:08
Nie chce być marudą ale jaki sens jest zapraszać do udziału 'jakiś' muzyków, których nikt nie zna i z opinią się nie liczy. No chyba, że bezkosztowo coś powiedzą to może wtedy. Macie Wim Hofa - Ice Man w Przesiece to jest człowiek który sprowadza w region gwiazdy światowego formatu i to naprawdę światowego formatu, a wy zapraszacie jakiś IV ligowców. No i nie zapominać o Majce Włoszczowskiej lub Rafale Fronia.
~KrolJelonki 3-07-2020 9:29
WYPAD2020 CYKOR2020 Takie hasła dzisiaj przynosi my ptotestując przeciwko brunatny koszulom narodowych socjalistów PiS.bolszewików. Ich przedstawiciel Sebastian Kaleta to już członek brunatnych koszul upodobnionych do bojowych oddziałów SA narodowego socjalisty Adolfa Hitlera. Dość narodowego socjalizmu Dudy i Kaczyńskiego!
~KrolJelonki 3-07-2020 9:44
Dlaczego córka Dudy uciekła z tego narodowo socjalistycznego pis.bolszewickiego raju?
~WieLeBnY 3-07-2020 12:14
....a którędy te rzekome rzesze turystów miały by tu bezpiecznie, komfortowo i szybko dojechać skoro nikt nie zabiega o doprowadzenie do regionu drogi w standardzie choćby szybkiego ruchu
~Mieszkanka Powiatu 3-07-2020 13:24
Prawo Powiat Jeleniogórski!!! To jest promocja!!
~Człowiek koń 3-07-2020 16:21
do: ~Mieszkanka Powiatu (13:24)
A nawet Prawo w Sprawiedliwość!!! Niech żyje Jarosław zbawca Narodu!!!
~apokalipsa 3-07-2020 19:23
Tableteczki się skończyły?
~ 4-07-2020 8:00
Kolejny brak pomysłu w tym wypadku Starostwa na pomysł turystyki w regionie. Do czego niby mają zapraszać muzycy?Do braku miejsc parkingowych? Do braku informacji o możliwości dostania się tu koleją z rowerem? Panie Starosto jak się nie ma pomysłu to p..a się specjalistów od promocji turystycznej, tak, tak są tacy i dużo nie biorą...No chyba, że chodzi aby siebie trochę wypromować...
~I 4-07-2020 20:05
Te podwójne nazwiska to jakaś d...a moda. Co jedna to chyba "ślachta" albo ze niby jakieś rzekomo jakieś osiągnięcia jako panna? Brzmi głupio a wymawia się jeszcze gorzej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group