Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 7689
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Karkonosze ulubione

Piątek, 3 lipca 2020, 7:05
Aktualizacja: Niedziela, 5 lipca 2020, 6:32
Autor: WAC
Powiat: Karkonosze ulubione
Fot. WAC
Rusza zainicjowana przez Starostwo Powiatowe nowa kampania promocyjna regionu pt. "Karkonosze dodaj do ulubionych". Tym razem do przyjazdu i wypoczynku w naszych górach, poprzez udział w krótkich filmikach będą zachęcają znani muzycy, w tym Ray Wilson z grupy Genesis.

Akcja ma być formą wsparcia udzielonego przez Starostwo Powiatowe branży turystycznej, która w związku z pandemią koronawirusa znalazła się w trudnej sytuacji. Na początek do udziału w niej samorząd powiatu zaprosił znanych muzyków.

Nie wszyscy chcieli zgodzić się, aby wystąpić w niej bezpłatnie – mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Trzech artystów odpowiedziało nam na początek pozytywnie. Są to Ray Wilson z zespołu Genesis, Sławomir Łosowski z zespołu Kombi oraz Dariusz Załeński z grupy Manchester. Już dziś te filmy, podczas których w kilku zdaniach zapraszają oni do przyjazdu w Karkonosze będą dostępne w sieci. Wierzę, że zasięg tej akcji dzięki zamieszczeniu filmów na profilach artystów i po udostępnieniu przez ich fanów będzie ogromny.

Jak podkreśla sekretarz powiatu Ewa Lijewska – Małachowska do udziału w akcji zostali zaproszeni kolejni artyści, nie tylko muzycy.

To jest taki dobry początek, z którego bardzo się cieszymy – mówi E. Lijewska - Małachowska. - Jesteśmy dumni, że mogliśmy nawiązać tak dobrą współpracę, że artyści odpowiedzieli na nasz apel, żeby ratować turystykę w Karkonoszach. Już powysyłaliśmy masę kolejnych maili do następnych artystów, na razie nie chcę zdradzać do kogo. Planujemy rozszerzyć akcję również na naszych wspaniałych aktorów i kabareciarzy. Liczymy, że dzięki tej kampanii promocyjnej napłynie do nas liczna rzesza turystów i będzie to duże wsparcie dla branży turystycznej - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

8
53%
Cieszy
1
7%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
853
maksymalnie 150
81%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group