Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 19018
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Jelenia Góra – Karpacz: utrudnienia w ruchu

Niedziela, 14 listopada 2010, 9:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 listopada 2010, 12:25
Autor: Agrafka
REGION: Jelenia Góra – Karpacz: utrudnienia w ruchu
Fot. Agrafka
Trwa remont drogi prowadzącej z Jeleniej Góry do Karpacza, która jest całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego.

Kierowcy odsyłani są na obwodnicę prowadzącą do Kowar. W ostatnich dniach prace trwały obok Chaty za Wsią i przesuwają się w stronę Karpacza. Akcja łatania dziur dopiero się rozpoczęła, więc utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze przez parę dni.

Trwa remont drogi powiatowej między Miłkowem a Mysłakowicami, na trasie prowadzącej z Jeleniej Góry do Karpacza, polegający na eliminacji spękań, założeniu geosiatki i frezowaniu. W końcowym etapie położona zostanie nowa nawierzchnia. Prace mają potrwać do 15 grudnia.

- Ruch może być utrudniony, bowiem w zależności od wykonywanych prac samochody będą puszczane wahadłowo – poinformował Krzysztof Sabała, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
74
Pod domem/blokiem na parkingu
60%
W garażu
32%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Awaria gazociągu. Ewakuowano 60 osób
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group