Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 4534
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Internetowym radiem chcą promować podziemny hip hop

Czwartek, 5 stycznia 2012, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Internetowym radiem chcą promować podziemny hip hop
Fot. Organizator
Mają po dwadzieścia lat, mieszkają w Jeleniej Górze i chcą, by muzykę gatuku hip hop tworzoną przez miejscową młodzież usłyszało jak największe grono – mowa o Michale i Damianie, którzy wpadli na pomysł uruchomienia internetowego radia „Na falach 75”.

Nowe radio, które można znaleźć na stronie www.nafalach75.pl, funkcjonuje od grudnia minionego roku, ale cały czas jego twórcy nad nim pracują. Dotychczas wyemitowano cztery audycje, jednak już niebawem radio ma „nabierać tempa”.

- Wiemy, że w Jelenie Górze i regionie jest bardzo wielu twórców muzyki hip hopowej, którzy nie mogą się nigdzie „wybić” ze swoimi nagraniami. My chcemy tę muzykę rozpowszechniać. Dlatego zachęcamy miłośników hip hopu do słuchania naszego radia, a twórców muzyki do przesyłania nam swoich nagrań. Jeżeli już nagrywasz lub dopiero zaczynasz, napisz do nas! Szukamy i wspieramy nowe talenty ze świata HH. Nowe internetowe radio Na falach 75 zaprasza wszystkich sympatyków dobrego polskiego podziemnego hip hopu – mówią Michał i Damian, którzy nie chcą ujawniać swoich nazwisk, bo jak mówi, nie zależy im na własnej promocji.

W każdy wtorek i czwartek od godziny 19:00 w radiu emitowane są dwugodzinne audycje, w których prezentowani są wykonawcy z regionu. - To jest dopiero początek, ale mamy już zapowiedzi DJ - ów, którzy chcą poprowadzić u nas swoje audycje. Na stronie planujemy też publikować zdjęcia i opisy wykonawców. Będziemy też informować o najnowszych płytach, koncertach i wszelkich wydarzeniach związanych z kulturą hip-hop – mówią twórcy radia „Na falach 75”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group