Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 9463
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Do PT Internautów – komentatorów

Piątek, 1 lutego 2008, 14:41
Aktualizacja: Sobota, 2 lutego 2008, 19:04
Autor: Robert Zapora, Konrad Przezdzięk
JELENIA GÓRA: Do PT Internautów – komentatorów
Fot. Archiwum
Szanowni Internauci! W związku z coraz częstszymi przypadkami naruszania dóbr osobistych i lżenia z Autorów i bohaterów tekstów zamieszczanych na portalu Jelonka.com, czujemy się w obowiązku ostrzec Was, że pierwszymi sprawami dotyczącymi wspomnianego zjawiska już zajęła się policja.

Uprzejmie prosimy o wstrzymanie się z komentarzami adresowanymi bezpośrednio do Autorów oraz bohaterów, w tym szyderczymi, ironicznymi, pełnymi zawiści, które wychodzą spod „pióra” frustratów, nieuków i ludzi, którzy traktują Jelonkę.com jako swoiste pole do załatwiania swoich spraw lub do wyżycia się bez jakichkolwiek racjonalnych przesłanek.

Jednocześnie informujemy, że takie komentarze nie będą dodawane. Nie znajdzie się nawet notka o złamaniu regulaminu. Przekazujemy także Państwu, że nie oznacza to, iż nie można kierować do Autorów serwisu uwag i zapytań. Od tego jest jednak nasza poczta elektroniczna. Na wszelkie sygnały od Państwa odpowiemy. Czekamy na e-maile pod adresem: redakcja@jelonka.com

Ostrzegamy przy tym, że wszelkie posty naruszające dobra Autorów Jelonki.com będą gromadzone, a dane elektroniczne ich adresatów przekażemy policji z wnioskiem o wszczęcie postępowania na drodze karnej. Pierwsze takie wnioski już zostały sporządzone.

Prosimy Interautów o uszanowanie naszej prośby.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (107)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
269
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
26%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group