Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7799
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Debatowała komisja bezpieczeństwa

Czwartek, 6 czerwca 2019, 9:07
Aktualizacja: Piątek, 7 czerwca 2019, 10:09
Autor: WAC
Jelenia Góra: Debatowała komisja bezpieczeństwa
Fot. Starostwo Powiatowe
Wczoraj (5.06) w Transgranicznym Centrum Zarządzania Kryzysowego znajdującym się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Miasta Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego.

Przypomnijmy. Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przewodniczą: Krzysztof Wiśniewski - starosta jeleniogórski oraz Jerzy Łużniak - prezydent Jeleniej Góry. Podczas wczorajszych obrad Komisja rozpatrywała problemy związane między innymi z wymaganiami formalnymi dotyczącymi bezpieczeństwa w trakcie imprez masowych oraz z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas zbliżających się wakacji. Zajmowano się też realizacją zadań przez powiatowe służby, inspekcje i straże na okoliczność przywrócenia kontroli granicznych.

W ramach punktu obrad sprawy różne uwagę członków komisji zajmowały kwestie: postulowanej reaktywacji Izby Wytrzeźwień dla Miasta Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego, zmiany lokalizacji siedziby Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Jeleniej Górze oraz działania systemu łączności bezprzewodowej Starosty Jeleniogórskiego z gminami powiatu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
67%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group