Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6854
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Aresztowali dilera środków odurzających

Wtorek, 10 lutego 2009, 8:34
Aktualizacja: 9:10
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Aresztowali dilera środków odurzających
Fot. KMP
160 porcji marihuany, amfetaminę oraz inne przedmioty mające związek z produkcją narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami.

Policjanci Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w związku ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 21 i 28 lat – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowy komendanta miejskiego. – Starszy z mężczyzn podejrzany jest o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz ich udzielanie w celu uzyskania korzyści majątkowej, a drugi podejrzany jest o posiadanie narkotyków.

Policjanci uzyskali informację, że 28-letni mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową, a nielegalny proceder odbywa się w jednym z jeleniogórskich mieszkań. W trakcie obserwacji lokalu policjanci zatrzymali wychodzącego z niego 21-letniego osobnika, który - jak się później okazało - posiadał kilka porcji marihuany.

Policjanci postanowili sprawdzić, czy w lokalu tym odbywa się handel środkami odurzającymi. Zastali w nim 28-latka podejrzewanego o to przestępstwo. W trakcie przeszukania znaleźli w nim ponad 160 porcji marihuany, kilka działek amfetaminy oraz wagę elektroniczną służącą do ważenia środków narkotycznych, szklaną fajkę wodną, a także kilka woreczków strunowych, służących do porcjowania narkotyków.

Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz handel nimi 28-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast drugiemu z mężczyzn za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia. Wobec dilera Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group