Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 15857
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Aresztowali dilera środków odurzających

Wtorek, 10 lutego 2009, 8:34
Aktualizacja: 9:10
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Aresztowali dilera środków odurzających
Fot. KMP
160 porcji marihuany, amfetaminę oraz inne przedmioty mające związek z produkcją narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami.

Policjanci Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w związku ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 21 i 28 lat – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowy komendanta miejskiego. – Starszy z mężczyzn podejrzany jest o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz ich udzielanie w celu uzyskania korzyści majątkowej, a drugi podejrzany jest o posiadanie narkotyków.

Policjanci uzyskali informację, że 28-letni mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową, a nielegalny proceder odbywa się w jednym z jeleniogórskich mieszkań. W trakcie obserwacji lokalu policjanci zatrzymali wychodzącego z niego 21-letniego osobnika, który - jak się później okazało - posiadał kilka porcji marihuany.

Policjanci postanowili sprawdzić, czy w lokalu tym odbywa się handel środkami odurzającymi. Zastali w nim 28-latka podejrzewanego o to przestępstwo. W trakcie przeszukania znaleźli w nim ponad 160 porcji marihuany, kilka działek amfetaminy oraz wagę elektroniczną służącą do ważenia środków narkotycznych, szklaną fajkę wodną, a także kilka woreczków strunowych, służących do porcjowania narkotyków.

Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz handel nimi 28-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast drugiemu z mężczyzn za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia. Wobec dilera Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
924
Tak
10%
Nie
62%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group