Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 4904
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Żywiołowo w rytmie gospel u Matki Boskiej

Poniedziałek, 1 czerwca 2009, 8:38
Aktualizacja: 8:41
Autor: kp
JELENIA GÓRA: Żywiołowo w rytmie gospel u Matki Boskiej
Fot. Kazimierz Piotrowski
Koncertem Opole Gospel Choir zakończyła się w miniony weekend tegoroczna Wiosna Cieplicka. Chór wystąpił we wnętrzach kościoła pw. Matki Boskiej Miłosierdzia w Cieplicach.

Opole Gospel Choir wystąpił pod kierownictwem Jacka Mełnickiego. Był to ostatni koncert w ramach tegorocznej Wiosny Cieplickiej. Organizatorem koncertu była Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury.

Wnętrze nawy zapełniło się słuchaczami, którzy bardzo żywo odbierali dźwięki płynące od strony ołtarza, niejednokrotnie podrywając się z miejsc i klaskaniem wybijali rytmy! Wielu melomanów przekonało się, że w Jeleniej Górze - Cieplicach jest miejsce o tak wspaniałej akustyce.

Dodatkowego smaku dodawały zmieniające się światła, które wieloma barwami ukraszały prezbiterium. Twórcami tej świetlnej iluminacji była firma, która nagłaśniała koncert "Bajor Audio".

Zespół nie mógł od razu zejść ze "sceny", gdyż słuchaczy "wymusili" na nich bisy. Po występie ksiądz Józef Stec proboszcz parafii MBM, dziękował za przeżycia, jakie były udziałem wszystkich, a Ewelina Marciniak po. dyrektor Przystani Twórczej dziękowała serdecznie tym wszystkim którzy pomogli w organizacji występu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1159
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group