Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7290
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zwabili, upili, pobili i okradli

Poniedziałek, 25 lutego 2008, 14:24
Aktualizacja: Wtorek, 26 lutego 2008, 5:51
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zwabili, upili, pobili i okradli
Fot. Archiwum
Na długo zapamięta czwartkowy wieczór 16–letni jeleniogórzanin, który dał się nabrać rówieśniczce. Miał to być niewinny flirt, a tymaczasem wizytę w domu nastolatki chłopak przypłacił kacem, siniakami i skradzionym telefonem komórkowym.

Poznali się przez gadu-gadu, dziewczyna zaprosiła chłopaka do domu, do jednego z mieszkań na osiedlu Zabobrze. Oprócz dziewczyny byli tam jeszcze jej dwaj koledzy. Wieczór zapowiadał się miło, bo na stół trafił alkohol. Jak się okazało nie służył on do stworzenia nastrojowego klimatu, ale – do upojenia ofiary.

Kiedy gościowi już dobrze zaszumiało w głowie, został pobity i ukradziono mu telefon komórkowy. 16-latkowi udało się uciec do kolegi. – Z jego domu powiadomił o zdarzeniu ojca i policję – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Stróże prawa zatrzymali nieletnich sprawców. Byli już dobrze znani policji, bo w przeszłości już popełniali czyny karalne. Za rozbój odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon, który zwrócili właścicielowi. Policja przestrzega młodzież przed nierozsądnym traktowaniem wirtualnych znajomości, które – jak w opisanym przykładzie – mogą się skończyć nieciekawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1161
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group