Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 6215
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zielone światło dla bezrobotnych, a przedsiębiorczych

Środa, 24 sierpnia 2011, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: RED
– Idea przekazywania lokali użytkowych osobom bezrobotnym z obniżonymi okresowo stawkami czynszu okazuje się trafiona – powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry.

– Informowaliśmy już, że pierwsza taka osoba rozpoczęła pracę w oddanym przez nas lokalu, kolejnych pięć wniosków, skompletowanych i pełnych oczekuje na opinię Komisji Rozwoju Rady Miejskiej, która – po przerwie wakacyjnej – dziś (24.08.) je rozpatrzy i zapewne zaakceptuje. Oferenci przedstawiają różne pomysły na zagospodarowanie, od najprostszych, tj,. sklepów, aż po mini-galerie artystyczne i kancelarię obsługi prawnej. Taką właśnie ofertę złożyła jedna z jeleniogórzanek - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze.

O lokal z obniżonym czynszem mogą ubiegać się osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy. W Wydziale Gospodarki Mieszkaniowej UM otrzymują komplet informacji, łącznie z wysokością czynszu w kolejnych okresach najmu. – Przygotowaliśmy tymczasem 16 takich lokali, jeśli okaże się (a na to liczymy), że zainteresowanie we wrześniu i październiku będzie wzrastało, przekażemy do dyspozycji zainteresowanych kolejną pulę lokali – zadeklarował Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group