Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 6994
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zasłużył się chroniąc pracę. Medal dla L. Karbowskiego

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 24 stycznia 2012, 8:29
Aktualizacja: 14:32
Autor: Accipiter
Fot. RED
Leszek Karbowski, prezes jeleniogórskiego Oddziału Terenowego Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, został wyróżniony przez Państwową Inspekcję Pracy medalem „Za zasługi dla ochrony pracy”.

Przyznanie medalu jest wyrazem uznania i podziękowania za przestrzeganie prawa pracy, w tym przepisów i zasad, likwidowanie barier w zatrudnianiu niepełnosprawnych i wszelkiej promocji.

Leszek Karbowski otrzymał medal za działania w zakresie rehabilitacji poprzez pracę osób niepełnosprawnych. Jego działalność sięga od Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Towarzystwie Walki z Kalectwem, poprzez współorganizację powstania Spółdzielni Socjalnej „Patron”, która współpracuje z zakładami pracy chronionej jak „Proinval” i „Simet”, gdzie lokowane są osoby niepełnosprawne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~do redakcji 24-01-2012 11:20
Jest sporo nieścisłości w tej informacji. Otóż Pan Prezes Leszek Karbowski swojej działalności nie rozpoczął od Warsztatów Terapii Zajęciowej. WTZ powstał swego czasu przy O/T TWK, którego to Oddziału Pan Leszek Karbowski jest Prezesem od kilku kadencji. Także współpracy z Proinvalem i Simetem nie podjął w momencie powstania Spółdzielni Socjalnej "Patron", gdyż ścisła współpraca O/T TWK z tymi zakładami trwa już od wielu lat, natomiast Spółdzielnia "Patron" ma krótki okres swojej działalności, co nie zmienia faktu, że Pan Prezes Leszek Karbowski był istotnie współorganizatorem jej powstania. Redaktorów Jelonki proszę o sprawdzanie faktów i rzetelne informacje zamieszczane w artykułach. Jako członek Zarządu O/T TWK mam prawo oczekiwać, aby były one wiarygodne.
~ 24-01-2012 13:23
a dalej działa w partii Stronnictwo Demokratyczne czy jakiej tam, której adres na ul. Wolności podawał jako Towarzystwa Walki z Kalectwem zamiast ul. Teatralną bodajże?
~HALInka 24-01-2012 14:19
a co na to pan Stanisław Szubert? Przesłał gratulacje panu LESZKOWI ?
~aniamania 24-01-2012 19:42
BRAWA DLA PANA LESZKA. TAK TRZYMAĆ

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group