Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 7936
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zamęt wielki na andrzejki

Poniedziałek, 27 listopada 2017, 6:01
Aktualizacja: 6:04
Autor: Koło Chrobrówki/ Sara Kowalczyk
Jelenia Góra: Zamęt wielki na andrzejki
Fot. Joanna Bialuk
W Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze odbyła się 25 listopada kolejna impreza z cyklu „Ciekawska sobota”, tym razem pod hasłem „Zamęt wielki na andrzejki”.

Nauczyciele, uczniowie, rodzice i sympatycy szkoły zebrali się, aby razem bawić się i wywróżyć sobie przyszłość. Można było skorzystać z okazji i dowiedzieć się, jak będzie się wyglądać w przyszłości lub zobaczyć swoją przyszłość w lanym wosku.

Zebrani korzystali również z usług wróżki, dowiadywali się, ile można wyczytać z daty urodzenia oraz losowali wróżby na najbliższy rok lub przywiązywali kartkę z marzeniem do gałązki, która gdy zakwitnie do czasu Bożego Narodzenia oznacza, że marzenie się spełni. O godzinie 11:00 wszyscy zebrali się na auli, żeby potańczyć wraz z dziewczętami z klasy 7b, które pokazywały kroki wszystkim chętnym do andrzejkowych tańców.

Każdy uczestnik „Ciekawskiej soboty” miło spędził czas w towarzystwie przyjaciół i nauczycieli. Pamiętajmy jednak, żeby nie brać andrzejkowych wróżb zbyt poważnie - to tylko zabawa, która zgromadzonym bardzo się podobała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group