Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7994
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Zakuwanie węży i przewodów hydraulicznych

Piątek, 14 czerwca 2019, 11:47
Aktualizacja: Piątek, 28 czerwca 2019, 12:39
Autor: TS
Polska: Zakuwanie węży i przewodów hydraulicznych
Fot. TS
Firma Fluiconnecto bazuje na komponentach zaprojektowanych przez renomowanego producenta Manuli, dzięki temu oferuje komponenty wysokiej jakości gwarantujące najwyższe parametry pracy i spełniające wymagania norm międzynarodowy.

Przede wszystkim zajmuje się zakuwaniem węży i przewodów hydraulicznych, jak również oferuje znakowanie przewodów hydraulicznych, regenerację i produkcję siłowników hydraulicznych, projektowanie, produkcję i naprawę zasilaczy hydraulicznych, serwis olejowy (wymiana oleju, czyszczenie i badania klas czystości NAS), a także pierwszy montaż dla producentów sprzętu.

Fluiconnecto ma wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usługi zakuwania węży i przewodów hydraulicznych, przemysłowych, klimatyzacyjnych i pneumatycznych. Posiada rozbudowany magazyn części oraz dysponuje nowoczesnymi maszynami, dzięki temu wykonuje specjalistyczne przewody elastyczne od najmniejszych średnic jak DN5 do DN 102 czyli 4”, zakuwa węże z oplotami syntetycznymi, stalowymi plecionymi i multispiralnymi z 4 lub 6 oplotami. Przewody marki Fluiconnecto produkowane są w wysokiego gatunku węży gumowych, stalowych lub z tworzyw sztucznych (węże termoplastyczne).

Fluiconnecto - zakuwanie węży
Fluiconnecto proponuje usługi na najwyższym poziomie, z których chętnie korzystają renomowane firmy z przeróżnych branż. Zajmuje się zakuwaniem węży hydraulicznych do układów klimatyzacji i chłodzenia. Projektuje i wytwarza elastyczne przewody przemysłowe, hamulcowe, sprzęgłowe, do czyszczenia wodą (karcher), do układów chłodzenia (np. form wtryskowych).

Świadczy usługi zakuwania węży i przewodów hydrauliczny dla klientów z przeróżnych branż, dzięki doświadczeniu firma Fluiconnecto przygotowuje i profesjonalnie dobiera węże i złącza do wymogów danej aplikacji. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości przewodów do maszyn budowlanych i rolniczych, wtryskarek, pras hydraulicznych, do górnictwa (spełniające normy PN-G 32000, PN-G 32010), do morskich statków transportowych, jachtów i przeróżnego rodzaju łodzi, do maszyn leśnych.

Co wyróżnia przewody hydrauliczne Fluiconnecto?
Fluiconnecto – zakuwanie węży hydraulicznych na najwyższym poziomie, oprócz tego gwarancja wytrzymałych i solidnych komponentów. Wszystkie przewody hydrauliczne Fluiconnecto są nie tylko profesjonalnie wykonane, istotną kwestią jest ich zakuwanie, które odbywa się w oparciu o System Manuli.

System Manuli gwarantuje, że wszystkie komponenty pochodzą od jednego producenta (Manuli Hydraulics), przechodzą przez specjalistyczne procedury i wykazują pożądane parametry zaciskania. Przewody wyprodukowane przez Fluiconnecto są zatem pełnym kompletem producenta Manuli, zapewniają najwyższe parametry pracy oraz wytrzymałość przewyższającą wymagania norm międzynarodowych. System Manuli jest unikalnym rozwiązaniem na rynku polskim i pozwala dostarczyć wysokiej jakości komponenty:
· końcówki – produkowane ze stali węglowej i nierdzewnej, mikro i makro karby uszczelniające połączenie oraz karb uszczelniający połączony z oprawką
· oprawki – jednoczęściowej konstrukcji wytworzone z jednolitego pręta stalowego, precyzyjnie dopasowane do karbów końcówek Manuli, gwarancja kontrolowania kompresji podczas zaciskania
· węże hydrauliczne – od standardowych po skórowane, od niskich do wysokich ciśnień, testowane zgodnie z normami międzynarodowymi
· odpowiednio dobrane parametry zakuwania – właściwie dostosowane średnice zaciskania opracowane w oparciu o twardość stali, kompresję oprawki przy zakuwaniu, typ oplotu węża oraz profil szczęk maszyny
· maszyny do zakuwania – szczęki do zakuć Manuli, powtarzalność zakuć w serii, sterowanie automatyczne i ręczne

Przewód wykonany zgodnie z Systemem Manuli to gwarancja oryginalnego zestawu odpowiednio dobranych komponentów, ochrona przed awariami i zwiększone bezpieczeństwo operatorów. Pozwala użytkownikom zapewnić długowieczność i sprawność, w odróżnieniu od mieszaniny komponentów różnych producentów.

Jak wygląda i gdzie można skorzystać z zakuwania przewodów?
Zakuwanie węży i przewodów hydraulicznych to proste zadanie dla profesjonalistów z firmy Fluiconnecto. Zazwyczaj proces zakuwania trwa od 5 do 15 minut, jeżeli wykorzystywane są końcówki starego przewodu. Z usługi skorzystać można w sklepach Fluiconnecto oferujących zakuwanie węży według ustandaryzowanej procedury Systemu Manuli.

Ponadto usługi zakuwania oferowane się w wielu miastach: Mysłowicach, Katowicach, Tychach, Gliwicach, na Śląsku, we Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Częstochowie, Krakowie i Łodzi. Bliskość oddziałów sieci Fluiconnecto umożliwia sprawne zakuwanie węży i przewodów hydraulicznych osobom zamieszkałym na różnych terenach.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
83%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1079
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group