Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 4354
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zabobrzański festyn

Niedziela, 9 czerwca 2019, 10:17
Aktualizacja: Wtorek, 11 czerwca 2019, 15:13
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zabobrzański festyn
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z partnerami i sponsorami po raz kolejny zapewniła mieszkańcom miasta i regionu mnóstwo atrakcji. Podczas sobotniego festynu z okazji minionego Dnia Dziecka – każdy młody człowiek mógł skorzystać z wielu darmowych atrakcji. Były też koncerty, tańce i magiczne sztuczki.

Festyn zorganizowany przez JSM na placu przy ul. Wiłkomirskiego odbył się pod hasłem "Motyla noga" - przez całą imprezę szczudlarki przebrane za motyle zabawiały dzieci, chętnie pozowały do zdjęć. Były też bajkowe maskotki, malowanie twarzy, bańki mydlane, fotobudka, stoisko myśliwskie oraz mnóstwo warsztatów: plastyczne, tworzenia przypinek, toreb ekologicznych z własnym wzorem, warsztaty tkackie, krawieckie, czy bębniarskie.

Tradycyjnie o uśmiechy na buźkach dzieci zadbał klaun Rufi Rafi, który m.in. zaprezentował premierę spektaklu dla dzieci pt. "Bazar" Teatru Czerwona Walizka. Były też bezpłatne: dmuchańce dla dzieci, kule bubble football, wata cukrowa i popcorn. Nie brakowało chętnych na tyrolkę i wspinaczkę po skrzynkach i inne atrakcji Jeleniogórskiego Klubu Jaskiniowego. Na scenie były występy przedszkolaków, konkursy z nagrodami, taniec z Marceliną Leśniak z No Name Dance Studio, bule i inne gry z TKKF, a także pokaz iluzji w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego z Mam Talent, czy koncert zespołu The Chance - finalistek II edycji X-Factor.

Nie zabrakło pokazów i zabawy ze służbami: miasteczko ruchu drogowego Straży Miejskiej, znakowanie rowerów z Policją, zabawa w basenie ze strażakami z OSP Wiejska.

Twoja reakcja na artykuł?

36
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
1
2%
Smuci
1
2%
Złości
4
9%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group