Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 16069
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zabobrzański festyn

Niedziela, 9 czerwca 2019, 10:17
Aktualizacja: Wtorek, 11 czerwca 2019, 15:13
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zabobrzański festyn
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z partnerami i sponsorami po raz kolejny zapewniła mieszkańcom miasta i regionu mnóstwo atrakcji. Podczas sobotniego festynu z okazji minionego Dnia Dziecka – każdy młody człowiek mógł skorzystać z wielu darmowych atrakcji. Były też koncerty, tańce i magiczne sztuczki.

Festyn zorganizowany przez JSM na placu przy ul. Wiłkomirskiego odbył się pod hasłem "Motyla noga" - przez całą imprezę szczudlarki przebrane za motyle zabawiały dzieci, chętnie pozowały do zdjęć. Były też bajkowe maskotki, malowanie twarzy, bańki mydlane, fotobudka, stoisko myśliwskie oraz mnóstwo warsztatów: plastyczne, tworzenia przypinek, toreb ekologicznych z własnym wzorem, warsztaty tkackie, krawieckie, czy bębniarskie.

Tradycyjnie o uśmiechy na buźkach dzieci zadbał klaun Rufi Rafi, który m.in. zaprezentował premierę spektaklu dla dzieci pt. "Bazar" Teatru Czerwona Walizka. Były też bezpłatne: dmuchańce dla dzieci, kule bubble football, wata cukrowa i popcorn. Nie brakowało chętnych na tyrolkę i wspinaczkę po skrzynkach i inne atrakcji Jeleniogórskiego Klubu Jaskiniowego. Na scenie były występy przedszkolaków, konkursy z nagrodami, taniec z Marceliną Leśniak z No Name Dance Studio, bule i inne gry z TKKF, a także pokaz iluzji w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego z Mam Talent, czy koncert zespołu The Chance - finalistek II edycji X-Factor.

Nie zabrakło pokazów i zabawy ze służbami: miasteczko ruchu drogowego Straży Miejskiej, znakowanie rowerów z Policją, zabawa w basenie ze strażakami z OSP Wiejska.

Twoja reakcja na artykuł?

36
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
1
2%
Smuci
1
2%
Złości
4
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
372
Jest nowy
8%
1-5 lat
13%
5-10 lat
19%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group