Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7879
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wypadek w centrum: pieszy wszedł prosto pod koła

Poniedziałek, 23 czerwca 2008, 12:29
Aktualizacja: Wtorek, 24 czerwca 2008, 8:43
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Wypadek w centrum: pieszy wszedł prosto pod koła
Fot. Angela
Do groźnego wypadku doszło dzisiaj tuż po południu w al. Wojska Polskiego. Pod auto marki BMW z niewiadomych przyczyn wszedł pieszy. Kierowca – mimo że jechał bardzo wolno – nie zdołał się zatrzymać i przejechał poszkodowanego. Ten ze złamaną nogą trafił do szpitala.

Jak wynika z relacji świadków ewidentną winę za ten wypadek ponosi pieszy, starszy mężczyzna, który w miejscu niedozwolonym i słabo widocznym wyszedł prosto pod koła jadącego samochodu. Stało się to blisko filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

– To był moment – mówi młody kierowca srebrnego BMW z Jeleniej Góry, który podczas zdarzenie jechał z bratem. – Jechałem niewiele ponad trzydzieści km na godzinę i nawet nie miałem szans wyhamować – dodał.

Policja prowadzi jeszcze czynności i nie udziela żadnych informacji. Jak mówią jednak świadkowie kierowca nie miał szans wyhamowania. Pieszy najprawdopodobniej ma złamaną nogę.

Mężczyzna miał wiele szczęścia. W bardzo podobnych okolicznościach miesiąc temu blisko tego miejsca samochód ciężarowy zabił nieostrożnego pieszego, który także chciał przejść przez ruchliwą jezdnię tam, gdzie nie powinien.

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group