Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 5333
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wrocławskie lotnisko radzi: nie przepłacaj za postój

Niedziela, 14 lipca 2013, 9:41
Aktualizacja: 9:43
Autor: WL
Na podróżnych wylatujących z Wrocławia w sezonie letnim czekają rabaty na postój, specjalny parking długoterminowy, a także możliwość korzystania z parkingowej strefy VIP. Bez względu na to czy lecimy na jeden, kilka dni lub dwa tygodnie, znajdziemy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb.

Wrocławskie lotnisko w przededniu szczytu sezonu wakacyjnego radzi podróżnym, jak wybrać najbardziej optymalny sposób parkowania.

Im wcześniej, tym taniej
Bez względu na to, czy lecisz z Wrocławia na jeden dzień w interesach, czy wybierasz się gdzieś na kilka dni, najlepiej zdecyduj się na jedno z 1100 miejsc parkingowych przed terminalem. Od tego sezonu letniego, im wcześniej zarezerwujesz miejsce postojowe on-line, tym mniej zapłacisz. Port Lotniczy Wrocław oferuje 20% zniżki w przypadku rezerwacji z ponad tygodniowym wyprzedzeniem i 10% zniżki, gdy rezerwacja nastąpi do dnia przed planowanym wylotem.

Na dłużej i niedrogo
Dla podróżnych planujących dłuższe wyjazdy wrocławski port lotniczy przygotował wakacyjny parking długoterminowy. To 600 miejsc postojowych przy ul. Skarżyńskiego, przy terminalu general aviation. Koszt pozostawienia tam samochodu na czas do 15 dni wynosi 70 zł. Za każdy kolejny dzień zapłacimy 5zł. W cenie zawiera się już opłata za transport specjalnym busem na lotnisko i z lotniska.

Zatrzymaj się na moment i nie płać
Strefa Kiss&Fly to miejsce darmowego postoju stworzone z myślą o kierowcach, którzy jedynie odwożą pasażerów na lotnisko. Zlokalizowana jest bezpośrednio przy wejściu do terminala. Umożliwia ona bezpłatny postój przez 10 minut. To idealny czas, aby wypakować bagaże i pożegnać się z bliskimi. Takie rozwiązanie sprawia, że ruch przed lotniskiem przebiega płynnie, a my nie musimy mieć obaw, że nie zdążymy na samolot.

Parking VIP dostępny dla wszystkich
Do dyspozycji podróżnych są też miejsca postojowe na parkingu VIP w bezpośredniej bliskości terminala. Aby z nich skorzystać, nie trzeba wykupywać specjalnego pakietu. To kolejne udogodnienie dla osób, które się spieszą i odległość, którą muszą pokonać od samochodu do terminalu ma dla nich znaczenie. Dzięki tej usłudze każdy może, przy niewiele większych kosztach, skorzystać z najlepiej usytuowanych miejsc parkingowych.

Więcej informacji: http://airport.wroclaw.pl/pasazer/dojazd/parking/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
395
Jest nowy
8%
1-5 lat
14%
5-10 lat
19%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group