Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5233
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielkie cięcie

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 23 listopada 2006, 0:00
Autor: Angelika Grzywacz
Fot. Angelika Grzywacz
Do usuwania konarów, które zasłaniają światło latarni ulicznych i zagrażają bezpieczeństwu przechodniów, zabrali się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

W środę prace trwały przy ulicy Nowowiejskiej i Poznańskiej. Tu bowiem do tej pory większość latarni zasłoniętych była przez gałęzie drzew.
– Dostaliśmy zlecenie z urzędu miasta na takie rozwiązanie problemu zaciemnionych ulic – powiedział jeden z pracowników MPGK.

Zeschnięte konary mogą także zagrażać bezpieczeństwu przechodniów.
Prace potrwają kilka dni, i przez ten czas kierowcy i piesi na tych ulicach muszą zachować szczególną ostrożność.

W trakcie wycinki jeden pas jezdni jest wyłączony z ruchu. Ostrożność i czujność oraz rozwagę zachować należy zarówno w odniesieniu do prędkości, jak i pierwszeństwa przejazdu przez jedną stronę ulicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Lechu 23-11-2006 12:44
Powinni wyciac wszystkie drzewa na ul.Wojska Polskiego i podsadzic nowe, ladne i niewysokie calkiem by ladnie wygladala ta ulica, a nie stare krzywe topole. Jak się jedzie to dopiero widac jaka to jest szpetne. Generalnie w calej J.G. trzeba by ta zielen przegladnac aby bylo ladnie.
~cezar 23-11-2006 19:23
Proponuje jeszcze Wzg.Grota Roweckiego.Część latarni wysoko w drzewach,a od Ptasiej pas ziemi niczyjej zupełnie nie oświetlony.
~I R Y S 23-11-2006 19:56
na ulicy slowackiego na wysokosci przejscia pieszego do ulicy wyspianskiego jedna z latarni ulicznych tak skutecznie podgrzewa liscie na galezi drzewa w bliskim sasiedztwie latarni ze te nie moga opasc - moze i te galazke nalezalo by obciac? a ponadto wiele drzew i krzakow zaslania znaki drogowe ale pewnie nikogo to nie obchodzi
~AJOT 28-11-2006 0:03
Fajnie, ale o pare lat za p....o !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group