Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Wielka parada na finał zlotu

Niedziela, 8 sierpnia 2021, 6:02
Autor: WAC
Karpacz: Wielka parada na finał zlotu
Fot. WAC
Parada, podczas której ulicami Karpacza przejechało wczoraj (7.08) kilka tysięcy motocykli zakończyła XIV edycję Polish Bike Week.

Zlot motocyklistów, który w sierpniu od wielu lat ściąga pod Śnieżkę miłośników stalowych rumaków jest jedną ze sztandarowych letnich imprez Karpacza. Według oficjalnych danych podawanych przez organizatorów z H.O.G. Chapter Wrocław w tegorocznej edycji imprezy wzięło udział ponad 6000 motocyklistów. Gośćmi zlotu byli między innymi szefowie dwóch najważniejszych klubów motocyklowych autoryzowanych przez markę Harley Davidson. Oprócz Polaków do Karpacza przyjechało wielu cudzoziemców, w tym szczególnie liczne grupy Czechów, Niemców i Austriaków.

Wczorajszą paradę tradycyjnie na motocyklu prowadził burmistrz Karpacza Radosław Jęcek.

Mimo że przez kilka dni w naszym mieście w związku ze zlotem występują spore utrudnienia w ruchu to myślę, że warto się przemęczyć - mówi R. Jęcek. - Goście imprezy nocują w hotelach, korzystają z obiektów gastronomicznych i różnych atrakcji, zostawiając u nas swoje pieniądze. Impreza ma też olbrzymią wartość promocyjną dla miasta. Motocykliści bardzo lubią do nas przyjeżdżać, co sprawia, że Polish Bike Week jest jedną z największych tego typu imprez w środkowej Europie - dodaje burmistrz.

Twoja reakcja na artykuł?

45
58%
Cieszy
1
1%
Hahaha
3
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
9
12%
Złości
20
26%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (70)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1343
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group