Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 4596
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Sobieszów: Weekend z czeskim filmem w "Muflonie"

Piątek, 19 października 2012, 9:03
Aktualizacja: 9:12
Autor: mestra
Jelenia Góra/Sobieszów: Weekend z czeskim filmem w "Muflonie"
Fot. Organiatorzy
Gratka dla miłośników kina naszych najbliższych sąsiadów – już od jutra (20.10) w sali widowiskowej MDK „Muflon” rozpoczyna się Weekend z Czeskim Filmem.

Na wielbicieli czeskiej kinematografii czeka spotkanie z filmami, takimi jak: "Wsi moja sielska, anielska", "Kapryśne lato", "Na skraju lasu", "Sklep przy głównej ulicy". Impreza rozpoczyna się w najbliższą sobotę (20.10) o godz. 15.30 prelekcją czeskiego eksperta. Po niej odbędzie się pokaz trzech filmów Jiřego Menzla, kultowego czeskiego reżysera, tworzącego poetyckie i niezwykle malarskie produkcje.

Niedziela (21.10) rozpocznie się porankiem dla najmłodszych (od godz. 12.00 do 14.00), dla których organizatorzy przygotowali spotkanie z wesołymi niedźwiadkami z bajki "Proszę pana, chodźmy się bawić". Oprócz projekcji bajek, dzieci będą mogły wziąć udział w atrakcyjnych grach, zabawach i animacjach. Na każdego uczestnika czekać będzie też słodka niespodzianka. Na zakończenie filmowego weekendu, w niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się projekcja thrillera/dramatu „Sklep przy głównej ulicy”.

Wstęp na Weekend z Czeskim Filmem jest bezpłatny. Impreza organizowana jest w ramach projektu: Spotkania – tradycja, kultura i codzienność na czesko-polskim pograniczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group