Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7391
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wakacje z Rynusiem w galerii Nowy Rynek

Piątek, 7 lipca 2017, 8:27
Aktualizacja: 8:33
Autor: N–R
Jelenia Góra: Wakacje z Rynusiem w galerii Nowy Rynek
Fot. Użyczone/Nowy Rynek
Aby urozmaicić najmłodszym jeleniogórzanom wakacje w mieście, Nowy Rynek zaprasza na pełne atrakcji Wakacje z Rynusiem! W wybrane lipcowe i sierpniowe weekendy przed centrum handlowym i pod jego dachem będą odbywać się ciekawe zajęcia animacyjne i konkursy z nagrodami.

Z myślą o dzieciach, które właśnie przeżywają wakacje, zespół Nowego Rynku zaplanował w lipcu i sierpniu wiele darmowych atrakcji. W tych miesiącach w soboty i niedziele, w godz. 12.00-15.00, będą odbywać się następujące zajęcia tematyczne:
• 8 lipca – Rynuś na wakacjach
• 9 lipca – Balonowe Show
• 15 lipca – Bajkowy „Nowy Rynek”
• 16 lipca – Eco Zoo

Pierwsza odsłona Wakacji z Rynusiem będzie miała miejsce w najbliższy weekend. - Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do strefy eventowej na poziomie 0 i do wejścia od strony Tauron – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku. I dodaje: Staraliśmy się przygotować zajęcia zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Najbardziej aktywne maluchy zapraszamy do wakacyjnego miasteczka, które będzie działać od 7 do 16 lipca, od godz. 10.00 do 18.00 przy wejściu od strony Tauron. Amatorzy skakania znajdą tam m.in. kolorowy dmuchaniec. Ze wszystkich atrakcji będzie można skorzystać nieodpłatnie.

W kolejny weekend, tj. 15 i 16 lipca zajęcia będą odbywały się w strefie eventowej na poziomie 0 oraz w strefie Akademii Rynusia na poziomie +1. Szczegółowy plan wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Nowego Rynku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group