Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5813
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W mieście powiało bożonarodzeniowo

Wtorek, 27 listopada 2012, 7:41
Aktualizacja: 8:40
Autor: Angela
Jelenia Góra: W mieście powiało bożonarodzeniowo
Fot. Angela
Kilka dni temu na placu Ratuszowym pojawiła się około 10 metrowa choinka. Jest sztuczna i – zdaniem mieszkańców – o wiele skromniejsza. – Moja córeczka w ogóle na nią nie zareagowała. Choinka powinna mieć więcej ozdób, a przede wszystkim powinna być żywa – powiedziała nam Patrycja Kłyk z Jeleniej Góry. Wielu mieszkańcom i turystom drzewko się jednak podoba. – Jest piękna, bo skromna, co dodaje jej uroku – powiedzieli nam Beata Beker z Jeleniej Góry czy Halina i Wiesław Dworczykowie z Mysłakowic.

Świąteczną ozdobę na placu Ratuszowym będzie można podziwiać jak co roku do końca stycznia. Obecnie jest ona oblegana przez dzieci i ich rodziców.

- Synkowi bardzo podoba się zabawa przy tej choince – mówiła pani Anna Nowacka z Jeleniej Góry, którą spotkaliśmy z malutkim Błażejem.

Poza ustawieniem choinki w całym mieście rozpoczęło się też przyozdabianie placów i ulic. W centrum świąteczne akcenty zawisną przy wylocie sześciu głównych traktów. Przy ul. Długiej mieszkańców i turystów witać będą świąteczne życzenia „Wesołych Świąt”. W najbliższym czasie pojawią się przewieszki przez latarnie na ulicach: Długiej, Konopnickiej i 1 Maja.

Nieco mniejsza, ale żywa choinka, stanie tradycyjnie przy Kościele Garnizonowym oraz przy poczcie w Sobieszowie i na Placu Piastowskim w Cieplicach. Świątecznie z pewnością rozbłyśnie też Sobieszów i Jagniątków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group