Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7265
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Trzy sudeckie stacje narciarskie połączyły się

Wtorek, 20 listopada 2012, 8:07
Aktualizacja: Środa, 8 lipca 2020, 8:27
Autor: Manu
Czarna Góra, Karpacz i Zieleniec, trzy sudeckie stacje narciarskie od tego sezonu oferują wspólny karnet SudetySKi na wszystkie trasy narciarskie, połączony z licznymi zniżkami.

Karnet umożliwia korzystanie ze znajdujących się tam wyciągów. Do wspólnego karnetu dodano m.in. możliwość tańszego jedzenia w restauracjach, zniżkowych noclegów, czy lekcji narciarskich. Szefowie sfederowanych wspólnym karnetem stacji narciarskich są przekonani, iż w ten sposób skutecznie będą rywalizować z czeskimi ośrodkami w Karkonoszach i Sudetach wschodnich.

Na narciarzy czekać będzie ponad 20 km dobrze przygotowanych tras (w tym cztery trasy z homologacją FIS), 17 nowoczesnych wyciągów, sześć taśm bieżnych do nauki dla dzieci, a także dwa snowparki.

Karnet można wykorzystywać w dowolnych dniach, które nie będą musiały nawet kolejno po sobie następować. Jego dodatkową zaletą będą zniżki na szkolenia narciarskie i snowboardowe, usługi gastronomiczne, noclegi, a także na atrakcje turystyczne w regionie, jak np. Basen w Stroniu Śląskim czy Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie. Liczba miejsc objętych systemem zniżek ma w najbliższym czasie rosnąć.

Ceny karnetów wahają się od 235 złotych za trzy dni (ulgowy - 220 zł) do 470 zł za sześć dni. Do 18 listopada karnety będą tańsze o 30 proc., a do 15 grudnia, czyli oficjalnego rozpoczęcia sezonu, rabat będzie wynosił 20 proc. podstawowej ceny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group