• Piątek, 26 kwietnia 2019
  • Godz. 2:22
  • Imieniny: Klaudiusza, Marii, Marzeny, Marceliny
  • Czytających: 4721
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Tej zimy w Karkonoszach można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 31 grudnia 2012, 7:34
Aktualizacja: 7:36
Autor: Katarzyna Tokarz
Od kilkudziesięciu do kilkuset złotych można zaoszczędzić z zimową kartą rabatową Karkonosze Regioncard po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Przykładowo dzień pobytu i szusowania na nartach w największym czeskim ośrodku Skiresort Černá Hora–Pec będzie dla czteroosobowej rodziny o prawie sześćset złotych tańszy.

Zimowa wersja Karkonosze Regioncard obejmuje ponad 250 rabatów po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Portfel rabatów obejmuje większość usług, z których korzystają osoby przyjeżdżające zimą w Karkonosze. Z kartą można otrzymać rabat na kolejach linowych i wyciągach, w wypożyczalniach i serwisach sprzętu narciarskiego, w szkołach narciarskich, ośrodkach wellness, w restauracjach, sklepach, muzeach i na wiele innych usług.

Cena zimowej karty jest w stosunku do liczby i wysokości rabatów znikoma. W niektórych przypadkach poniesiony wydatek zwraca się już przy pierwszym skorzystaniu z karty. Karta dla osoby dorosłej kosztuje 17 PLN, dla dziecka do 15. roku życia 10 PLN. Posiadacz karty może korzystać z karty przez dowolne 14 dni w ciągu sezonu zimowego, czyli od listopada do końca kwietnia. Z zimowych rabatów mogą korzystać także osoby, które kartę kupiły w sezonie letnim, jednak jeszcze z niej nie skorzystały.

- Jeżeli przykładowo czteroosobowa rodzina z dziećmi postanowi spędzić tydzień w Skiresorcie Černá Hora-Pec, może zaoszczędzić niemal sześćset złotych, i to po odliczeniu ceny kart dla wszystkich członków rodziny. Nie tylko korzystając z ośrodków narciarskich. Zaoszczędzić można na wieczornej rozrywce, usługach taxi, w restauracji, szkole narciarskiej i na innych usługach - wylicza Matěj Dunka, Dyrektor Projektu Karkonosze Regioncard.

Posiadacze Karkonosze Regioncard mogą korzystać z rabatów we wszystkich karkonoskich ośrodkach. W Polsce do programu przyłączyło się już 7 miejscowości, a lista stale się wydłuża. - Czteroosobowa grupa przyjaciół może oszczędzić na karnetach narciarskich, rozrywce, wypożyczeniu sprzętu i w restauracjach w Karpaczu nawet kilkadziesiąt złotych - podsumowuje korzyści wynikające z karty rabatowej Matěj Dunka.

Polscy turyści na terenie kraju mogą skorzystać z ponad sześćdziesięciu zniżek na rozmaite usługi turystyczne. Przykładowo, szkółka narciarska M&M w Karpaczu oferuje 20% rabatu na lekcje w 5 osobowej grupie, co pozwala jednorazowo zaoszczędzić 9 złotych. W Jeleniej Górze z kartą Regioncard można kupić o połowę tańsze bilety do trzech muzeów miejskich, a w Szklarskiej Porębie skorzystać z 50% rabatu na przejażdżkę torem bobslejowym Alpine Coaster. Oprócz tego, na terenie kraju kartę Karkonosze Regioncard można wykorzystać w Jakuszycach, Bolkowie, Kowarach i Piechowicach. Dokładna lista obiektów uczestniczących w programie znajduje się na www.regioncard.pl.

Praktyczny katalog, który otrzymuje każdy posiadacz karty w momencie jej zakupu, doradzi gdzie i w jaki sposób można uzyskać rabaty. W katalogu opisano wszystkie zniżki oraz zawarto inne praktyczne informacje. Dzięki praktycznemu „kalkulatorowi atrakcji“ zamieszczonemu na stronie www.regioncard.pl można szybko i łatwo obliczyć ile się zaoszczędzi na wybranej usłudze z kartą Karkonosze Regioncard.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 31-12-2012 7:59
fico... co Ty na to?
~ 31-12-2012 8:24
Cyt: "...dzień pobytu i szusowania na nartach (...) będzie dla czteroosobowej rodziny o prawie sześćset złotych tańszy." To ile kosztuje ten dzień pobytu bez zniżki???
~17sqandal 31-12-2012 8:35
tylko ...... tylko czy aby zima będzie tej zimy
~ 31-12-2012 10:22
a gdzie te karty mozna zakupic i dlaczego tylko na wybrane przez nich osrodki - czym to pachnie ano pachnie to korupcja i totalnym balaganem bo trzeba szukac kto udzieli rabatu
~xdr 31-12-2012 12:25
Jak można oszczędzać wydając pieniądze? Tytuł newsa powinien brzmieć: "Tej zimy w Karkonoszach można WYDAĆ MNIEJ nawet kilkaset złotych"
~ 31-12-2012 20:46
ale was w tamtym roku przycieli na kasie lemingi bezmózgie - daliście im zarobić w tamtym roku na 10 lat to mówią tak tak: damy teraz trochę marketowego rabatu hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
782
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
25.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Trwa remont Wieży Książęcej w Siedlęcinie  
Aktualności
Wraca temat Sołtysiej Góry  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group