Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7749
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Tej zimy w Karkonoszach można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Poniedziałek, 31 grudnia 2012, 7:34
Aktualizacja: 7:36
Autor: Katarzyna Tokarz
Od kilkudziesięciu do kilkuset złotych można zaoszczędzić z zimową kartą rabatową Karkonosze Regioncard po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Przykładowo dzień pobytu i szusowania na nartach w największym czeskim ośrodku Skiresort Černá Hora–Pec będzie dla czteroosobowej rodziny o prawie sześćset złotych tańszy.

Zimowa wersja Karkonosze Regioncard obejmuje ponad 250 rabatów po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Portfel rabatów obejmuje większość usług, z których korzystają osoby przyjeżdżające zimą w Karkonosze. Z kartą można otrzymać rabat na kolejach linowych i wyciągach, w wypożyczalniach i serwisach sprzętu narciarskiego, w szkołach narciarskich, ośrodkach wellness, w restauracjach, sklepach, muzeach i na wiele innych usług.

Cena zimowej karty jest w stosunku do liczby i wysokości rabatów znikoma. W niektórych przypadkach poniesiony wydatek zwraca się już przy pierwszym skorzystaniu z karty. Karta dla osoby dorosłej kosztuje 17 PLN, dla dziecka do 15. roku życia 10 PLN. Posiadacz karty może korzystać z karty przez dowolne 14 dni w ciągu sezonu zimowego, czyli od listopada do końca kwietnia. Z zimowych rabatów mogą korzystać także osoby, które kartę kupiły w sezonie letnim, jednak jeszcze z niej nie skorzystały.

- Jeżeli przykładowo czteroosobowa rodzina z dziećmi postanowi spędzić tydzień w Skiresorcie Černá Hora-Pec, może zaoszczędzić niemal sześćset złotych, i to po odliczeniu ceny kart dla wszystkich członków rodziny. Nie tylko korzystając z ośrodków narciarskich. Zaoszczędzić można na wieczornej rozrywce, usługach taxi, w restauracji, szkole narciarskiej i na innych usługach - wylicza Matěj Dunka, Dyrektor Projektu Karkonosze Regioncard.

Posiadacze Karkonosze Regioncard mogą korzystać z rabatów we wszystkich karkonoskich ośrodkach. W Polsce do programu przyłączyło się już 7 miejscowości, a lista stale się wydłuża. - Czteroosobowa grupa przyjaciół może oszczędzić na karnetach narciarskich, rozrywce, wypożyczeniu sprzętu i w restauracjach w Karpaczu nawet kilkadziesiąt złotych - podsumowuje korzyści wynikające z karty rabatowej Matěj Dunka.

Polscy turyści na terenie kraju mogą skorzystać z ponad sześćdziesięciu zniżek na rozmaite usługi turystyczne. Przykładowo, szkółka narciarska M&M w Karpaczu oferuje 20% rabatu na lekcje w 5 osobowej grupie, co pozwala jednorazowo zaoszczędzić 9 złotych. W Jeleniej Górze z kartą Regioncard można kupić o połowę tańsze bilety do trzech muzeów miejskich, a w Szklarskiej Porębie skorzystać z 50% rabatu na przejażdżkę torem bobslejowym Alpine Coaster. Oprócz tego, na terenie kraju kartę Karkonosze Regioncard można wykorzystać w Jakuszycach, Bolkowie, Kowarach i Piechowicach. Dokładna lista obiektów uczestniczących w programie znajduje się na www.regioncard.pl.

Praktyczny katalog, który otrzymuje każdy posiadacz karty w momencie jej zakupu, doradzi gdzie i w jaki sposób można uzyskać rabaty. W katalogu opisano wszystkie zniżki oraz zawarto inne praktyczne informacje. Dzięki praktycznemu „kalkulatorowi atrakcji“ zamieszczonemu na stronie www.regioncard.pl można szybko i łatwo obliczyć ile się zaoszczędzi na wybranej usłudze z kartą Karkonosze Regioncard.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group