Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6098
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Taki remont to bubel

Środa, 26 maja 2021, 6:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Taki remont to bubel
Fot. WAC
Kto odebrał nowo wyremontowany odcinek alei Wojska Polskiego, skoro od zakończenia prac minęło zaledwie kilkanaście dni, a już widoczne są usterki powykonawcze? – pyta pan Tomasz z Jeleniej Góry.

Nasz Czytelnik zauważył schodzącą farbę jaką oznaczone są pasy ruchu i przejazdy dla rowerów oraz przejścia dla pieszych. Ubytki w malowaniu są bardzo widoczne zwłaszcza na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sudeckiej, w pobliżu budynku Urzędu Miasta. Wątpliwości pana Tomasza wzbudziły też zbyt wysokie jego zdaniem krawężniki na przejściu dla pieszych, na odcinku pomiędzy Teatrem im. C.K. Norwida, a ul. Matejki

Jak informuje Cezary Wiklik z Urzędu Miasta, w umowie z wykonawcą przewidziano okresy gwarancyjne i nawierzchnia w tych miejscach zostanie uzupełniona zgodnie z zapisami umowy.

Przypomnijmy. Przebudowa alei Wojska Polskiego wraz z wymianą oświetlenia obejmowała odcinek od skrzyżowania z ul. 1 Maja do skrzyżowania z ul. Matejki. Inwestycję realizowało Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kama" Ryszarda Rzońcy z Karkonoskim Przedsiębiorstwem Robót Drogowych. Jej wartość wyniosła 12 335 406,00 zł. Termin zakończenia prac początkowo planowany na 10 grudnia, z powodu pandemii, był kilka razy przekładany.

Twoja reakcja na artykuł?

5
4%
Cieszy
33
28%
Hahaha
2
2%
Nudzi
1
1%
Smuci
50
42%
Złości
28
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (81) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group