Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 8388
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szczęście trwalsze od mydlanej bańki

Środa, 30 czerwca 2010, 13:30
Aktualizacja: Sobota, 3 lipca 2010, 10:04
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Szczęście trwalsze od mydlanej bańki
Fot. TEJO
Są błyszczące i świecą wszystkimi barwami tęczy. Jednak – przy choćby lekkim muśnięciu dłonią – rozpryskują się w wodną mgiełkę. Dziś dzieci przebywające na półkolonii w Młodzieżowym Domu Kultury „Jelonek” usiłowały bezskutecznie złapać mydlane bańki.

Do radości najmłodszych potrzebna była specjalna maszynka, którą wykorzystuje się do efektów specjalnych, pojemniki z wodą i mydłem w płynie, mocne dmuchnięcie i dużo dobrego humoru. Zaproszeni przez dyrekcję MDK specjaliści od puszczania baniek mieli ponadto przyrządy umożliwiające „nadmuchanie” przez pęd powietrza gigantycznych tworów z wody i mydła w płynie. Banie – niczym potężne i amorficzne piłki – sunęły nad głowami najmłodszych wzbudzając entuzjazm. Prosta zabawa przykuła uwagę dziewcząt i chłopców na kilkadziesiąt minut.

Wakacje w MDK potrwają do 16 lipca. W trakcie półkolonii atrakcji nie zabraknie. Już jutro w zabawowej formie dzieci będą bawiły się w teatr i w festiwal piosenek różnych. 6 lipca odbędzie się zwariowane Indiańskie Lato z malowaniem twarzy, ogniskiem i tańcem pokoju. 8 lipca – przyjdzie czas na turniej świetlicowy, 13 lipca zorganizowane zostaną konkursy sportowe. Z kolei 9 i 16 lipca w MDK obędzie się dwie edycje letniego balu przebierańców. W pozostałe dni dzieci odpoczywają aktywnie podczas licznych gier, zabaw, spacerów, wycieczek. Całość pod opieką wychowawców. Można zapisać najmłodszych nawet na jeden dzień. Więcej informacji w MDK przy ulicy Skłodowskiej-Curie 12.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
439
Puzyńska Katarzyna
35%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
33%
 
Głos ulicy
Złota rybka
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wysłali oferty do 100 najbogatszych Polaków
 
112
Kolizje głównie... przed przejściem
 
Kultura
Ogień w Cieplicach
 
Inne wydarzenia
Fantastyczna walka i zabawa w SP 10 [WYNIKI]
 
Kultura
Juwenalia – elektroniczna sobota
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group