Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6734
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szansa na ciekawy zawód. Skorzystaj!

Czwartek, 9 listopada 2017, 6:38
Autor: Org
Jelenia Góra: Szansa na ciekawy zawód. Skorzystaj!
Fot. Organizator
W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze zwiększono nabór do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” , więc chętne osoby nadal mogą się zgłaszać, aby wziąć udział w bezpłatnych kursach zawodowych, które w krótkim czasie pozwolą zdobyć kwalifikacje.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-24 lata bezrobotnych i niekształcących się w systemie dziennym. Osoby objęte projektem w porozumieniu ze specjalistami z CEiPM w Jeleniej Górze będą mogły wybrać profil swojego kształcenia zgodny z ich zainteresowaniami oraz potrzebami lokalnego rynku pracy.

- Do tej pory kształciliśmy w takich zawodach jak: kelner, fryzjer, barman, florystka, kurs stylizacji paznokci, CNC, czy operatora wózka widłowego. Kurs cieszy się dużym zainteresowaniem – informują organizatorzy.

Po zajęciach teoretycznych odbędzie się 3-miesięczny płatny staż. Uczestnicy objęci będą także innymi formami wsparcia, jak np. warsztaty kreowania własnego wizerunku czy zwrot kosztów dojazdu.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronach www.ohp.pl, www.dokariery.pl www.zielonalinia.gov.pl oraz w siedzibie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze przy ul. Wiejska 29.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Można się z nami kontaktować mailowo: i.zarczynska@ohp.pl oraz telefonicznie 75/ 645 77 35 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group